Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes vr szemüveget venni...

Érdemes vr szemüveget venni telefonhoz?

Figyelt kérdés
Samsung A6-om van, sokan mondják hogy telefonon nem adja át azt az érzést amit kéne én pedig még nem próbáltam így a véleményeteket kérném mi pozitiv és a negativ élményetek és hogy melyiket lenne érdemes venni

2018. nov. 4. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem azért nem adja át, mert telefon, hanem a gyökér kijelző miatt.
2018. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok múlik a kijelzőn.
2018. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy HD kijelző, és 300 ppi-t sem éri el, szerintem nagyon felejtsd el.

Még FHD-nál sem mondható élvezhetőnek, QHD-tól ajánlott.

2018. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes.

1. Piszok nagy felbontásnak kellene lennie. Ugyanis nagyon közelről és lencséken keresztül nézed a kijelzőt.

2. Azt a kijelzőt meg is kell hajtani, hogy élvezhető legyen.


Még egy csúcs kategóriás telefon sem adja át azt az érzést, amit kellene. Nem hiába kell "nagy vas" a pc-s szemüvegekhez.

2018. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat ;)
2018. nov. 4. 16:17
 6/9 anonim ***** válasza:
De egyébként egy aliexpresses sokcsillagos, népszerű és olcsó, aminek a vélemények rovatában se találsz semmi válóokot, teljesen jó buherkodni. Gyakorlatilag egy jókedvű péntek este elhagyásával bőséges a büdzsé.
2018. nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" De egyébként egy aliexpresses sokcsillagos, népszerű és olcsó, aminek a vélemények rovatában se találsz semmi válóokot, teljesen jó buherkodni. Gyakorlatilag egy jókedvű péntek este elhagyásával bőséges a büdzsé."


Kinek mi, én inkább kihagynék egy okádást, ha nem muszáj.

2018. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszi dramaturg úr!
2018. nov. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Én egy 1080p-s kijelzőjű s5-el kaptam az első VR élményt, egy párezer forintos vrbox-al telefonhoz.

Nem dobtam el az agyam annyira, mint amennyire gondoltam, hogy fogom, főleg a kis látószög vette el az élményt. A kép minden egyes szélét durván lehet látni.

Állandó kínlódás volt a giroszkóp kalibrálás, ráadásul folyamatosan driftelt (egyenesen nézel mozdulatlanul, de a kép nagyon lassan fordult egyik irányba magától)

Aztán megvettem magamnak az oculus riftet, hát... akkora a különbség, mintha trabantból ülnél át ferrariba.

A mobil vr az nem vr, csak egy gyenge utánzat.

Arra jó, hogy elvegye a kedved a VR-tól, mert azt hiszed, hogy a PC-s se sokkal jobb, pedig összehasonlíthatatlan.

2018. nov. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!