Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyha frissítettem az albumot...

Hogyha frissítettem az albumot eltünnek a képeim?

Figyelt kérdés

Frissítettem az albumot a telefonomon és van olyan hogy frissítések eltávolítása.Ilyenkor a képeim is eltünnek?

(Sony XA1)


2018. nov. 5. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Frissítésnél nem tűnik el semmi, akkor se ha a frissítést törlöd. Adatok törlésénél, van az, hogy elvesznek a képeid. Viszont van olyan menü aminél ha eltávolítod vissza áll minden gyárira és nem csak a frissítés törlődik, hanem az adat is elvész.
2018. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A frissítés(ek) eltávolítása nincs hatással a telefonon/memóriakártyán lévő képek, videók és egyéb fájlokra. Tehát megmaradnak a képek is.

Csak a galéria app beállításai törlődnek a frissítés eltávolításával (esetleges megjelenítési és rendezési beállítások).

2018. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!