Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért siet a telefonom órája?

Miért siet a telefonom órája?

Figyelt kérdés

Samsung s7

Egyszer csak elkezdett 1 percet sietni, nem igazán volt észrevehető így nem foglalkoztam vele, aztán egy héttel később már 2 percet sietett. Most pedig már kb. 3 és fél percet siet és nem értem miért. Próbáltam a beállításokat megnézni de semmi, ha valakinek van valami ötlete akkor nagyon megköszönném a segítséget. (Át lehet az időt manuálisan állítani, mert ha igen akkor nagyon egyszerű a dolog)



2018. nov. 7. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A "Dátum és idő" (vagy valami hasonló lehet Samsung -on is) beállítást keresd a "beállítások" menü keresőjében (vagy csak azt, hogy "dátum").


Ott ki/be lehet kapcsolni az autómatikus idő szinkronizálást. Ha ki van kapcsolva, manuálisan adható meg az idő. Ha be, akkor pontosnak kell(ene) lennie, ugyanis úgy a hálózattól kapja az idő adatokat.

2018. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, megoldódott a dolog :)
2018. nov. 7. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!