Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyiert tudnam...

Szerintetek mennyiert tudnam eladni ezt a telefont?

Figyelt kérdés

Van egy iphone 6 s plus 64 gb telefonom.

Nagyon minimalis kopas van rajta . Mindig tokban es uvegfoliaban volt hordva.

3 eves lesz karacsonykor a telefon.

Akkumulator lett benne cserelve tegnap , szervizben ! Szamlaval tudom bizonyitani ! Fuggetlen ! Minden tartotek megvan hozza, fules,tolto,doboz.

De semmi baja nincsen. Mennyiert tudnam kb eladni?



2018. nov. 9. 12:56
 1/5 anonim válasza:
7%
Húszezer.
2018. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
70-90 között.
2018. nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

25-30 ezer, ha pénzt akarsz látni.

Hogy mire alapozom?

Nagyon kevesen akarnak 3 éves használt telefont, akik pedig ilyet keresnek, annak az elsődleges szempont hogy minél olcsóbb legyen. A jófogás tele van eladó telefonnal, a kínálat ezerszeres a kereslethez viszonyítva.

Mindenki jó árat szeretne a kimustrált telójáért aki venni akar annak pont ezzel ellentétesek az érdekei. Nagyon kis számban találkoznak emiatt.

Én idejében eladom reális áron a telójaimat, így kevesebbet bukok mint akik azt mondják hogy annyiért inkább megtartják. A kollégámnak is van otthon 3-4 telefonja, amit már alkatrésznek sem keresnek, de ha időben elengedi, 100 ezerrel beljebb lehetett volna velük.

Az a helyzet hogy azzal senki sem számol, hogy ha egy vadiúj telefonnal kisétál a boltból, azon már rögtön bukott minimum 20 százalékot. Akkor tudja eladni 80-ért ha nagyon ritka egyedi, nehéz beszerezni. Ha tömegcucc, és még ki sem vette a dobozból, már 70-ért lehet hogy nem veszi meg senki. Így kell számolni.

Amúgy mindenki annyiért árulja a dolgait amennyiért akarja.

Én az asszony 6s-ét amikor meghirdettem 40-ért, fel se hívott a kutya sem, Illetve aki igen, az is csak azért, hogy mennyit engedek.

2018. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Érdekes tegnap adtam el egy 32GB-os sima 6S-t 58-ért. Egyetlen napig hirdettem.
2018. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan 50-60ezer forintot ér jelengleg
2018. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!