Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen márkájú telefont vegyek?

Milyen márkájú telefont vegyek?

Figyelt kérdés
2-3 évig szeretném használni, viszont annyi márkát hallottam amit dícsérnek (pl.: Xiaomi, Huawei),hogy megnehezítette a választásom. Két márka között vacilálok (zárójelben). Samsungot már nem szeretnék. Arra lennék kíváncsi, hogy melyiket miért lenne jobb választani és, hogy akinek volt mind a két márka annak mi a tapasztalata?

2018. nov. 9. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bár én jelenleg nem hiszem, hogy veszek telefont (bár kinéztem egyet, de igyekszem magamat visszafogni, mert a jelenlegivel nincs semmi bajom), de ha vennék és is a zárójeles kettő között vacilálnék.

Volt ZTE-m és jó volt, meg voltam vele elégedve. Most Xiaomim van és azzal is meg vagyok elégedve. Egyikkel se volt semmi baj. Tetszik, hogy rendszeresen jön rá a szoftverfrissítés, azaz nem hanyagolják el annak ellenére, hogy nem egy új típus (2,5 éve lett bejelentve). Apróság, de valamiért az új Xiaomi telefonokból kispórolják: tetszik a többszínű értesítő LED, ami attól függően más színnel világít, hogy emailt/viber/whatsapp/stb. üzenetet kaptam, így csak ránézek és már tudom, hogy emailről maradtam le vagy nem fogadott hívásom volt, stb.

Meg úgy egyáltalán teljesen rendben van, nincs se kis se bosszantó hibája.

Úgyhogy valószínűleg Xiaomit vennék.

2018. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én erre esetre, a Xiaomi Mi 8-at venném, ami nem csak a leírások alapján tűnik jó választásnak, hanem a felszanálói visszajelzések alapján is.
2018. nov. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem Xiaomi Mi A2-öm van lassan egy hónapja.

Egy rossz szót nem tudok mondani, a kamera, a gyorsaság, a memória, a processzor, a kijelző minden remek!


Ár-érték arányban verhetetlenek, úgyhogy Xiaomi-ra szintén egy szavazat.

(Ha meg nem Xiaomi, akkor Huawei-t ajánlok)

2018. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Xiaomi egy ipari hulladék. Messziről kerüljétek!!
2022. máj. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!