Melyik telefon?

Figyelt kérdés
Xiaomi Mi8 vagy Asus zenfone 5z? Tudom nem egy arban vannak, az asus dragabb, de azt is halottam ma,r hogy a xiaomi olcsobb es jobb is. Ti melyiket ajanlanatok? Esetleg mi mast?

2018. nov. 10. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Kettő közül a Mi8, de ha hajlandó vagy annyit költeni mint, amennyibe az Asus kerül akkor inkább válassz egy Oneplus 6 -ot esetleg Oneplus 6T -t (nem tudom lehet-e rendelni már). De hasonló árkategóriában ott van még a Samsung Galaxy S9.
2018. nov. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Oneplus 6T -t "


Én nem ajánlom. A hardver ugyanaz, (kivéve az akksi, mert az erősebb egy kicsit) mint ami a sima 6-ban van, viszont nincs Jack, a kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasó pedig a kezdeti technológia miatt még kicsit lassú. Ráadásul képzeld el, hogy sötét a kijelző, mert ki van kapcsolva és nem találod el, hogy a kijelzőn hova is kell nyúlni ahhoz, hogy feloldjon a telefon. Tudom, apróságok, de szerintem ezek bosszantó dolgok tudnak lenni.

2018. nov. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!