Lopott telefon?

Figyelt kérdés

Szombaton suliba ellopták a telefonom a tesi öltözőből..már csak otthon vettem észre hogy nincs meg.Az öltözőt elvileg be kell zárni,de most nem volt.

Google segítségével sikerült Bemérni a telefont és megvan a cím. oda mentünk és két lépcsőházat is jelzett hogy ott van azok közül van az egyikben rendőrségen megtettük a feljelentést de finoman szólva azt mondták hogy nem tudnak semmit sem csinálni hogyha megvan a cím én mit tudok tenni hogy visszaszerezzem a telefonom.?? nincsen kikapcsolva ezt nem értem miért



2018. nov. 11. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit tudsz tenni?

Nem viszel drága telefont többé a suliba.

2018. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Eleve teljesen felesleges bármilyen telefon oda. Így jártál, kisfiam.
2018. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Szedj össze pár "verőlegényt", aztán menjetek, figyeljétek meg mikor jön ki a telefon gazdája a házból (látjátok a gugli mapon, hogy elkezdett mozogni) és adjatok neki meglepi kartörést :)
2018. nov. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Elmész másik yardra és ott bemutatod a bizonyítékaid meg a számláját és ha hárítanak adjanak jegyzőkönyvet mondják mi miatt nem lépnek és panaszt teszel .
2018. nov. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem véletlen viszek telefont.Messze lakok a sulitól és a szüleimmel beszélek rajta mikor indulok haza meg mikor odaértem.Egyébként meg nem több száz ezres telefon,egy samsungról van szó,96.000 forintért vettük másfél éve.Leginkább az zavar,hogy tudom hol van de nem tudom mit csináljak
2018. nov. 11. 15:15
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

"rendőrségen megtettük a feljelentést de finoman szólva azt mondták hogy nem tudnak semmit sem csinálni"


Jegyzőkönyv, rendőrnek belengetni, hogy kötelezettségszegés miatt akár börtönbe is kerülhet, főnökével beszélni, ügyvédet emlegetni. Hidd el, összekapják magukat egyből, tapasztalat.

2018. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Vedd fel a következő feljelentést panaszt ha tökölve trógerkodnak majd küldd el médiáknak újságíróknak , magán véleményre mellé dumára nem vagy kíváncsi .
2018. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

"Messze lakok a sulitól és a szüleimmel beszélek rajta mikor indulok haza meg mikor odaértem."


Teljesen jogos, az adott célfeladatra 96 ezer forintos telefon kötelező.

2018. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 SIDLER22 ***** válasza:
100%
Igen! Teljesen igaza van az előttem íróknak! Mért nem egyből egy Nokia 3310-essel mész a suliba? Az előttem írók is biztos egy 1200 forintos Freedom 251-el mennek munkába meg buliba meg mindenhova. A sz@ros 100 000-es mobilok meg csak a kisgyerekeknek kellenek, hogy villogjanak vele. Mégis mi másra lehetne használni egy ilyen drága telefont?
2018. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

96e a nem drága telefon? :D Gondolj bele kérlek, az sokaknak a fél havi fizetése.

Telefonálni akarsz vele, 20e-ért már kiváló céleszközt (telefont) lehet kapni. Azt nem fogja senki ellopni, ha még mégis történik vele valami, nem bánkódsz érte. Otthonra meg vesztek egy tabletet, azon lehet a játékot tolni, ha ezért kell okostelefon. Iskolába amúgy sem kellenek az okosteló plusz funkciói.

A másik pedig, hogy villogni a 96e forintos telefonnal sem lehet. Max. középkategóriának számít.

Erre a telefonra jobban jársz, ha keresztet vetsz, semmi többet nem tudsz tenni érte. Ha lesben állsz és kifigyeled, kinél van, nem veheted el tőle. És egy olyan alak, aki telefont lop a suliból, jó eséllyel gyakorlottan tud verekedni is, akár csak a haverjai.

2018. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!