Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan appot keresek iphone...

Olyan appot keresek iphone 6sre ami internet nélküli zenelejátszó. Van ilyen? Olyat irjatok ahol nincs próba hónap utáni fizetés és ami garantàltan megy net nélkül. /Deezer kilőve +plussz gép is mert sajnos nincs így nem tudok zenét rátenni itunesal/

Figyelt kérdés
2018. nov. 11. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Tube szóra rákeresve mindig találok egy-két olyan alkalmazást, ami youtube zenéket tud letölteni (vietnámiak készítik főleg, nhang thang...stílusú nevek), de ezeket pár hét után törlik, akkor kezdheted újra építeni a gyűjteményed.
2018. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg olyan sok az a havi 1500 forint az Apple Music-ért? Cserébe nem kell szenvedni és azt hallgatsz, amit akarsz, internet nélkül is.
2018. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Dobd el, és vegyél egy normális telefont!
2018. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem az 1500 ft ,alapból nem engedi beállitani a próba hónapot sem valamiért nem jó a kártyám.
2018. nov. 11. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Tubidy.
2018. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nehéz kérdés mert csomót kidobnak az app stroeból

amit tudnák mondani az nincs már fent

én géppel oldom meg , itunes is volt egy darabig

3.válaszoló meg tul ostoba mert androidod lenne akk is ugyanez lenne a szítú szal nem értem azt az értelmetlen megnyilvánulást (ilyenek a szegények)

2018. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az android valóban nyíltabb rendszerű,a harmadiknak üzenem hogy nem tehetem meg hogy eldobjam és újat vegyek.

Előfizetésre vettem,kifizettem nem akarok újat,három gyermekkel egyedül :D

Már az ő igényeik is javarészt telefon,tablet.

Nekem amíg mükődik marad.

Kedves utolsó köszönöm találtam egyet ez úgy néz ki megy!

Köszi mindenkinek!

2018. nov. 14. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!