Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p10 lite ujjlenyomat...

Huawei p10 lite ujjlenyomat olvasóját, hogyan lehetne "rendbehozni"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma iskolában, egy osztálytársam gallyra vágta az egészet úgy, ahogy van.

Beszélgettem az ott ülő diákokkal, és a padjukon felejtettem a telefonomat.

Ott volt egy srác, akinek szerintem van valami beütése, és ennek köszönhetően felfedezte magának az én tulajdonomat!!

Elkezdett ugye az ujjlenyomat azonosítóval szórakozni egészen addig, amíg tönkre nem tette azt.


Na de, mikor odaadták a telefonomat, hogy ott felejtettem. Láttam, hogy visszaszámolt a kijelző. Akkor tarthatott olyan 30 valamennyi mp körül. És innentől kezdve nem vette az én ujjlenyomatomat. Pedig a rendszerben volt a mutató, illetve a középső ujjam lenyomata is. De egyiket sem vette.

Aztán bementem a beállítások közé, hogy, hátha csak törölte a rendszer őket. De mit ad Isten? Maga a feloldási funkció is megszűnt! Már csak a jelszó, a PIN és a minta található benne.

Újraindítottam a telefonom, hátha. De nem történt semmi.


Már a srácra is ráírtam, hogy kérem a telefonom árát.

Mit kéne tennem, hogy újra működjön?!?!



2018. nov. 12. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:
44%

Újraindítás egy dolog, gyári visszaállítás másik dolog. Vagyis ezen lehetne dolgozni talán.

Csak sajnos az sem fog segíteni, ha valamilyen hardveres sérülés történt.

2018. nov. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!