Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Arany színű iPhone szerintetek...

Arany színű iPhone szerintetek hogy áll egy srácnak?

Figyelt kérdés
Arany színű XS Max-ot tervezek ma venni.

2018. nov. 15. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
A csajokat nem az érdekli hogy a telefonod hogy áll.
2018. nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Jézus. :DDDDDD Ki nem sz*rja le, hogy milyen színű? Sose értettem... van, hogy ugyanaz a termék más színben jóval drágább. Funkcionáljon jól, ne legyen villogó neonrózsaszín, és szerintem megfelel mindenkinek. "Srác". Én inkább egy önismereti trainingre iratnálak be, ahelyett, hogy ilyenekre költsd a pénzt, akár a tiéd, akár másé.
2018. nov. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha olyan környezetben mozogsz, ahol klasszikus eleganciát várnak el tőled (öltönyös munkahely), oda nem illik.


Ha viszont laza stílusú vagy, akkor simán bevállalhatod. Pár éve még férfiaknál a fehér autót, telefont is b..zisnak tartották, ma már tök természetes, és elegáns.

2018. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

A nyakadban akarod lógatni vagy mi?

[link]

2018. nov. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha neked ez a szín tetszik, miért ne? Én nem vennék gold-ot. De ez csak az én véleményem.
2018. nov. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Ja, még annyit, hogy a lányomnak volt már arany színű telefonja. Jobban kopik, mint a többi.
2018. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindegy, megvettem az aranyat, nekem az tetszik a legjobban
2018. nov. 15. 17:55
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Akkor használd egészséggel!:) Én írtam, hogy hamar kopik a színe, gyorsan karcolódik a Gold.
2018. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolják rólad hogy vagy bu zi vagy cigány vagy.
2018. nov. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!