Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenortól akarok venni...

Telenortól akarok venni részletre egy iphone Xr-t 128GB-ot, ha házhoz rendelem más is átveheti?

Figyelt kérdés

Sose volt még előfizetésem, de mióta lett egy SE-m ami tönkrement azóta csak iphone jöhet szóba.


Felhívtam a 30 km lévő boltott de csak 64GB-os volt és a megrendelésről hadovált a nő.


-----

Részletre venném a legkissebb csomaggal (xs) így havi 15.716Ft lenne, ami még el tudok viselni (kajára többet költök khhmmm).



Szóval mivel hétköznap 7-4-5 ig dolgozok ezért nem igen tudnám átvenni.


Más ilyenkor, gondolom alá kell írnni vagy érdemesebb akkor a boltba megrendelni és ott aláírni?


Valaki leírná.



2018. nov. 17. 15:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az autó törlesztője 20e havonta :D
2018. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

"és a megrendelésről hadovált a nő."

A szerződést személyesen kell aláírni. A dédinagyi nem a legalkalmasabb személy erre...

2018. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

"gondolom alá kell írnni vagy érdemesebb akkor a boltba megrendelni és ott aláírni?"


Tudod a választ, akkor nem értem mit kell ennyit rizsázni.

Bármelyik módszernél a te kezedben lévő tollal várják az aláírást. Hogy melyik módszert választod, az is a te dolgod.

2018. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
Pénz nincs de kell az IPhone, gratulálok. Ez azoknak lett kitalálva akik zsebből kivágják rá a pénzt. Mert más előnye nincs, max hogy almajel van rajta. Egy hasonló árkategóriájú (sőt még van amelyik fele annyi) Huawei vagy egy Samsung oda ver neki teljesítménybe. Elég csak összehasonlítani, pl árukeresőn egymás mellé tudod rakni és ledöbbensz hogy mi a szar kerul ennyibe benne.
2018. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha sose volt még előfizetésed, akkor ne csodálkozz majd, ha egy 100 ezres kauciót fognak kérni a telefonért.
2018. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, inkább tedd félre nyugdíjra, hiányozni fog majd az a pénz.
2018. nov. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

4# nyugdíj nem lesz, addigra jön a világvége és az öldöklés. E mellet a többi flagship model drága barátom sehol nincs az iphoneokhoz képest.


Elég csak megelitenem az A12-es 7nm-es chipsetett amik a macbook-ok szintjét hozzák, szóval bebuktad.

Másik mutas nekem még egy olyan gyártót aki 5 évig frissíti a telefonjait egyszerre?


Nézzük a Samsung csúcsmodeljeit: Galaxy S9 már 120ért hozzád vágják a hardverapró-n ami a legjobb mobilos piac az országba, szóval nem qrnak át ha tudsz olvasni és veszed a fáradságot az értékelési rendszer elolvasásához.


Negatívumok: 3-4 órás üzemidő, touchwiz, akadózó felület, smoothság addig megvan míg nincs tele a tárhely aztán akaaaaad.


Note 9: túlságosan nagy, és alig tud többet a note 8-nál... az ára pedig úgy lelankad mint 9 menet után a dákód.



Huawei: részben a iphone koppintásnak köszönheti a sikerét és annak, hogy agyba főbe reklámozzák magukat de e mellet minden főldi jót belepakolnak a telfonjukba, csak arról feletkeznek meg, hogy a szoftverre is figyelni kéne de jobb, mint a samsung rendszere annyi szent. És a sok extra: irda, kijelző alá beépített ujjlenyomat olvasó csak fokkozza a 2 helyett.



Sony Xperia XZ3: szép, stabil ui, nincs akadás évek múltán se, csak egy a bibi... az iphone se-m is jobb képeket lő, mint a csúcsmodelük szégyen pedig top 1 is lehetne.


LG G7 v V30, kamarában visszaestek eléggé de odafigyeltek a dac-ra, mellete minden más borult vagy stangált és a rengeteg hibás ips kijelző, mai napig jelen van a termékeiben azaz zsákbamacsak.



Van lóvém, nem erről van szó csak meguntam a használt telefonok vételét és az új utáni nyálcsorgatást és most belevágok.


Miért kérnének 100.000Ft kaukciót? mikor neten 0Ft írnak hmm? barlistán nem vagyok, van munkahelyem 2 éve...

2018. nov. 17. 17:51
 8/22 anonim ***** válasza:

"Miért kérnének 100.000Ft kaukciót? mikor neten 0Ft írnak hmm?"


Olvasd el még egyszer, figyelmesen a feltételeket, mert elsőre csak elnagyoltad. Különben nem kérdeznél olyan butaságot, hogy a nagyi átveheti e helyetted a telót. Mert bizony vannak ott feltételek....de sok sikert.

2018. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"Miért kérnének 100.000Ft kaukciót? mikor neten 0Ft írnak hmm?"

El fogják mondani részletesen, neked csak az lesz a dolgod hogy fizess.


" barlistán nem vagyok,"

Ezt nem fogják kérdezni hogy milyen listán vagy.


" van munkahelyem 2 éve..."

Ezt már igen. A munkáltatói igazolás miatt.

2018. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Miért kérnének 100.000Ft kaukciót? mikor neten 0Ft írnak hmm?"


Kaució, nem (nem létező) kauKció. Ami egy előre letett pénzösszeg, amit visszakapsz. Nem kezdőrészlet. Ha az nem 0 lenne, akkor is kérhetnének pluszban kauciót. Sőt, azt akkor is kérhetik, ha egy összegben kifizeted a telefont. Szerződéstől és szolgáltatótól függően a befizetett összeget jóváírják, van ahol pl az első pár hónapban nem kell fizetned a havidíjat és/vagy a törlesztőt, amíg a jóváírt kaució el nem fogy. Van ahol néhány hónap türelmi idő után kezdik ezt el. Az sem mindig igaz, hogy havonta a teljes fizetnivaló erejéig csökkentik, van hogy csak egy adott %-ig. Ha több éve előfizető vagy (és nem voltak késéseid), akkor ilyet nem kérnek. Ennek nincs köze a KHR listához (FYI: BAR-lista már nem létezik), attól teljesen független dolog. Nem mondom, hogy 100 ezer lesz, azt sem, hogy biztosan lesz, mint írtam: kérHETnek. Feltételes mód.

2018. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!