Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az iPhone...

Mi a véleményetek az iPhone Xs Max-ről?

Figyelt kérdés

Jól használhatónak találjátok a hétköznapokban ? Nem túl macerás a másik kézzel is odanyúlni, ha valamit nem érnétek el ? Vagy megszoktátok a "lefelé legyintés" funkciót és így könnyebb ?

1 napig kibírja 4G mobilnettel használva ?

64 gigás verziót egy korlátlan mobilnettel+ 2TB icloud tárhellyel jó döntés lenne ? Belső tárhely appoknak, többit javarészt felhőben tárolni.

Milyen fóliát, tokot vettetek rá ? Milyet érdemes ?

Samu S8-at váltok vele.



2018. nov. 17. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Sima XS kényelmesebb.

Ha folyamatosan használod nem bírja ki.

Az icloud jó döntés , nem éri meg a feláras tárhely. 4 évig 2tb, 144 ezer forint, 512gb xs felára a 64hez képest meg 138 ezer.

2018. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem összességében megéri az iPhone Xs Max.

De hogy a kérdéseidre is válaszoljak, sorjában:

-Szerintem jól használható a mindennapokban.

-Én egy vagy 2 kézzel vezérlem és nem fura.(hamar megszokod)

-1 napig bőven kibírja, én esténként egész napos használat után kb mindig 25-35 % on rakom a töltőre.

-Én a helyedben legalább a 256GB os változatot venném.

-Fóliát nem használok (minek egy évre ?) tok pedig Spigen márkájú (van vagy 5 db belőle) (az enyémek átlátszóak illetve átlátszó hátúak, hogy látszódjon milyen szép a telefon.)


iPhone X 256GB Silverről váltottam, az Xs megjelenésekor.

A jelenlegi pedig: iPhone XS MAX 512GB Gold

2018. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!