Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor nem jön be a Wifi a...

Mikor nem jön be a Wifi a mobilomon annak ellenére hogy be van kapcsolva a Wifi, azért nem jön be mert elôtte leejtettem a mobilomat? Mert miko bekapcsolom a mobilt akkor a képernyôjén van egy színcsík.

Figyelt kérdés
2018. nov. 20. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Várjál türelmesen , befog az jönni.

Vagy megy valahová.

2018. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem éri meg több tízezer forintos mobilokat venni mert mi a f....szomért nem adja be a wifit meg nem mûködik a bluetooth meg nem tudok kijelentkezni a testvérem tabletjérôl mert nincs kijelentkezés ikon vagy el van rejtve de már mindent próbáltam, mi a k....rva anyjukért nem tudják leegyszerûsíteni az újfajtákat? A régifajták hogyhogy képesek


EGYSZERÛ


dolgokra? És akkor je menjen fel az ember vérnyomása emiatt plusz hogy ennyi pénzt kiadott érte!

2018. nov. 20. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon igazad van. Ezért a pénzért már kéne valamit tudnia a telónak, még pofára esés után is.
2018. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az újfajták nem jók mert el vannak rejtve bennük a lehetôségek, túl van bonyolítva, mikor ki akarok jelentkezni a youtube fiókomból a testvérem tabletjén, azt írja a súgó koppintsak a profilképemre ésutána a kijelentkezésre


DE EGYSZERÛEN SEHOL SE TALÁLOM A KIJELENTKEZÉS IKONT MÁR MINDENT PRÓBÁLTAM


akkor a mobilom meg már megvan 1 éve és bekapcsolom a wifit, nem jön internet mert mindig azt írja hogy ön jelenleg offline, MOST EZ MI A F....SZOM? MIÉRT NEM ADJA BE AZ NETET? Vagy lehet be kell állítani egyéb dolgokat is mert túl van bonyolítva de már mindent próbáltam


Ez k....rvára idegesít mert sok pénztkiadtunk érte és nem tud egyszerû dolgokat megcsinálni

2018. nov. 20. 15:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Bekapcsolom a wifit nem jön net bekapcsolom a wifit nem jön net bekapcsolom a wifit nem jön net... egy éve MI A K.....RVA ANYJA VAN MÁR EZZEL?
2018. nov. 20. 15:49
 6/6 A kérdező kommentje:
(Ezzel amivel írok nem az enyém.)
2018. nov. 20. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!