Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen iphone-t érdemes venni...

Milyen iphone-t érdemes venni 2018/2019-ben?

Figyelt kérdés

Építőiparban dolgozok(ács munka) és valami olyanra lenne szűkségem ami bírja is. Korrábban volt egy SE-m ami többször kiesett a zsebemből tokom nem volt, de jól bírta, végül egy nyaralás alkalmával a Balatonba pottyan 3-4mp-re és vége lett.



Az Xr-t néztem ki, mert előfizetéssel 16-ból megvan...

Az i8 olyan 11-12 lenne, az i8 plus meg szinte drágábban jönne ki az Xr-nél.


Xs és Xs max ért én nem fogok 27.000Ft fizrtni havonta az biztos.



De azon is elgondolkoztam, hogy használtan veszek egy i7 vagy i8at.


Nem tudom..



2018. nov. 21. 06:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ács munkához csak az Xs a jó.
2018. nov. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A helyedben Iphone SE-t vennék újra, hozzá egy páncélt, kb ilyet:

[link]

2018. nov. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olyat amire pénzed van.


Pl az Iphone 6S 32 Gb-os most jó árban van több helyen, utolsó darabok, olyan 100.000 körül van.


Vagy 7-es vagy 8-as.


Ha meg van 600.000-ed akkor egyértelmű hogy XS max. :D

2018. nov. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De kérdező: mire van szükséged az, amit csak egy iPhone tudhat? Mert rengeteg Androidos okos- és strapatelefon van, amiket építkezéseken bátran tudsz használni.
2018. nov. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

jobban jársz ha otthonra veszel egy ipadet és melóba meg valami strapabíró droidos telot


[link]

2018. nov. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha viszont strapa telefon kell, Unihertz Atom:

[link]

(hasonlóra kell számolnod, mint ez - [link] - Igen, picike, de cserébe egy jó strapatelefon, egészen jó áron, amit építkezésekre is bátran el tudsz vinni).

2018. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Veszek egy ilyen páncél tokot a leendő iphoneomhoz. Ment a zöld egyébként mindenkinek. Nagyon jók ezek a strapa telefonok csak jó lenne ha csúcshardveresek lennének és jó képet csinálnának.


Azért kell iphone, mert megszerettem az ios-t és gyors és az earpodsomról se akarok lemondani :D


Elgondolkoztam egyébként egy 2018-as ipadon is, mert 120 ért már 128gb-os kap az ember, és igaz a 3 éves i7 harverét kapod hozzá A10 fusion-t de nekem az A9 chip is bitang jó volt a SE-n.


Csak, én sokat fotózóm és most küldözgessem át a képeket folyton a telefonomról az ipadra és hasonlók lennénrk, nem tudom :(

2018. nov. 21. 22:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha vennél egy ipadet az iphoneod mellé nem kellene átküldözgetned a képeket ha van Icloud fiókod,ez azt jelenti,hogy amit az iphoneon fotózól az a kép egyből felmegy a felhőbe és már látod is az ipadeden amint internetre csatlakozik az eszköz(ugyanez igaz visszafele is)
2018. nov. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Viszont az egyik iPhone riválisnak - Samsung Galaxy S sorozatnak van Active változata is, ami a strapatelefont jelenti.

S8 Active változata: [link]

S9 Active: [link]

(viszont ez is sokba kerül)

Remélem tudtam segíteni, viszont írtad, csak iPhone lehetséges, úgyhogy vagy veszel egy armori cover-t, vagy fóliáztasd be (vannak strapa fóliák is, WestEnd és Aréna bevásárlóközpontokban van, nézz körbe).

2018. nov. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!