Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az normális ha a telefonomba...

Az normális ha a telefonomba kicserélt vadonatúj akkumulátor töltőn merül?

Figyelt kérdés
Van egy telefonom 2015 decemberében vásároltam tönkre ment az akksi,rendeltem bele újat 1 hete érkezett meg beleraktam 30 százalékon volt elkezdtem használni lemerítettem, több mint 24 óra alatt felöltődött 100 százalékra ismét lemerült normális tempóban gondoltam már jó is lesz felraktam ujra tölteni már 12 órája töltőn van és csak 32% nyit töltődött ezt még el játssza sokszor mire jó lesz vagy ez így normális?

2018. nov. 21. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem az akksid ment tönkre, merülhet mástól is gyorsan a telefonod. Lehet selejtes utángyártott akkumulátort kaptál.
2018. nov. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már normális?
2018. nov. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozó oké? Enyémet is figyelni kell, az hogy bedugom nem jelent semmit. Néha hiányzik a kis 'villám', akkor nem tölt. Kikopott szerintem.
2018. nov. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Ott bsztad elnh lemeríted, li ion aksikat nem szabad "formázni" mert ez a vége
2018. nov. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ostobaság az előző, kétlépcsős védelem gondoskodik arról, hogy ne tudd túlmeríteni, ha akarnád sem.

Az akkuba integrált védelem 2,5 V-nál szakít meg, de a telefon már efelett áll le.

Nem kell formázni, azaz tökmindegy, hogy merítéssel indítasz vagy rátöltéssel.

2018. nov. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kaptam hozzá való töltőkábelt érintkezik mert amikor bedugom hangot is meg a villám jel is megjelenik egyébként meizu m2 note a telefonon a tipusszáma de nekem senki azt ne mondja hogy kínai szar és azért nem jó, működésközben nem szaggat mint a többi ezzel alázva az összeset csak az akku valamiért nem az igazi
2018. nov. 21. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!