Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akik androidról váltottak...

Akik androidról váltottak ios-ra, megérte? Miért?

Figyelt kérdés

Már jó ideje gondolkozom hogy ios rendszerre váltok, habár a jelenlegi androidos készülékemmel meg vagyok elégedve.

DE, kicsit csábít az Iphone 6s ..


Mik az előnyei és a hátrányai az Iphone-nak?

Megéri-e átváltani, akik váltottak?


Előre is köszi :)



2018. nov. 21. 19:39
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia! Én nem régen váltottam andriodról IOS-re (Iphone 8). Nekem teljesen megérte, egyszerűbben kezelhető, biztonságosabb és naprakészebb, modernebb rendszer. Az androiddal sajnos nagyon sok bajom volt az évek során, vírusok, lassulás valamint a tipikus hibák, hogy lehetetlen volt elérni telefonon vagy sms-ben, valamint a vége felé már a wifi-re sem csatlakozott. Amit negatívnak, vagy inkább macerásnak mondanék az ios-ben, az az, hogy nehezebb rá letölteni, felrakni néhány dolgot. (Pl. zenét).
2018. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kismillió androidos okostelefon létezik, emiatt nem csoda, ha akadnak olyanok, amik lefagynak.

Én viszont amondó vagyok, hogy kérdezőnek inkább a személyes tapasztalatai a fontosabbak, próbálja ki ő az iPhone-t, hogy mennyire válik be neki.

2018. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

megérte

bár h a sztori egész legyen

sose volt drága androidosom mert fiatal voltam akk szal 9.es és nem akartak venni a szülök drágát mert érted.

sony m és tipom volt

de nekem kellet egy csúcskategória , az akkori androidosok nem fogtak meg ezért lett egy 5s em 16-17 életévem között

imádtam a mérete miatt az egyszerűsége miatt ami miatt könnyen kezelhető volt , nem voltak felesleges dolgok benne csak a másfél giga ramot kevés találnak már idővel ezért vettem egy 7 et mikor 19 lettem azaz idén nyáron

teljes mértékig megvagyok elégedve a telefonnal és a rendszel, amire használja egy átlag ember a telót arra tökéletes

tudja amit tudni kell és számomra megfelelő sebeséggel és stabilitással.

2018. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem folyamatosan "felsőkategóirás" androidos telefonjaim voltak, tehát fagyással és társaival nem igazán találkoztam, egy kezemen meg tudom számolni, hogy az általam használt androidos telefonok hányszor fagytak le..

A váltást tehát nem az androidtól való undor váltotta ki belőlem, csupán az, hogy ki szerettem volna próbálni az ios-t, lett is rá egy jó lehetőségem. Használtan vehettem egy újabb típust, occóé (nem, nem a kamionról leesett verziót) Így tehát váltottam.

Nem igazán bántam meg, egyetlen egy dolgot hiányolok nagyon a droidos korszakból -illetve a huaweiből, az pedig az egészség app (igen, ioson is van, de a hüvely ezen része sokkal jobban tetszett)

Amúgy pedig teljesen meg vagyok vele elégedve.


Előnyök:

gyors (de egy drágább droid is gyors)

megbízható (akár egy drágább droid)

egyszerű és ésszerű

"értékálló" -> jobban tartja az értékét, mint a droidos társai


Hátrányok...

A legtöbb olyan app, amit használni szeretnél és tudnál is, legtöbbször fizetősek (de ha már az ember kiad x100e ft-ot egy telefonra, egy 2-3e ft-os appon már ne húzza a száját)

Szociális hátrány: ájfónos suttyó lesző' tőle, vagy csak értelmes környezetben kell lenni, akik rájönnek, hogy nem egy használati tárgy mutatja meg a személyiséged.

2018. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!