Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p20 pro 3 napja vettem...

Dávidxy23 kérdése:

Huawei p20 pro 3 napja vettem ezt a készüléket néztem róla több videót is. Állítólag ki kellene bírnia 2 napot, szóval az enyém szerintetek viszonylag gyorsan merül?

Figyelt kérdés
Használat mellet értem is, de éjszaka mikor nem használom, ki kapcsolom a wiffit igazaból mindent amit lehet, és így is le megy róla 10-11% az normális szerintetek? ultratakarékos akumodon is úgy is le ment róla 7% meg a másik télomról a Samsung galaxi A5 ről is max 3% ment le ejjel munkatarsamnak meg ugyan ilyen van(mármint a Huawei) és neki max 1-2% megy le éjjel. Szerintetek érdemes viszavinnem vagy ez normális?

2018. nov. 21. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Aksinak kell jópár feltöltési ciklus mire eléri a maximális erejét, uh no para. . meg tök felesleges kikapcsolgatni wifit meg mindent. Mai telefonoknak ez a lényege
2018. nov. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézesd meg.
2018. nov. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Parom telcsije is igy merul. A 2 nap hatareset
2018. nov. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!