Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S8 törött képernyős készülékem...

S8 törött képernyős készülékem vízbe esett. Mit csináljak? Beleesés után még egy óráig használni tudtam. Utána kikapcsolt. Rögtön száradni tettük 2 nap múlva megpróbáltuk felrakni töltőre. Be is tudtam kapcsolni, használtam is.

Figyelt kérdés
De megint kikapcsolt. Utána kiírta hogy a töltőnél víz van. Megint hagytuk száradni. Most amikor megpróbáltuk csak rezeg és nem mutat semmi életjelet. Mit csináljak? Megmenthető még vagy kuka?

2018. nov. 23. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A vízbe esés után minden olyan hibát elkövettél, ami garantálja a "kuka állapot" bekövetkezését(ráadásul egy törött kijelzős telóról van szó)
2018. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Száradni tettük azt úgy értettem hogy leraktuk az asztalra egy kevéssé párás helyre. Nem hajszárítóval meg ilyenekkel. Igen tudom hogy avval hibát követtem el hogy használtam.
2018. nov. 23. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:

A belekerült víz csúnya dolgokat tud ám csinálni, pláne ha még az akkumulátor is benne maradt.

A magad megnyugtatására tehetsz egy kísérletet: elviszed a szervízbe, ott majd megmondják hogy egyáltalán javítható-e. De -szerintem- nem sok jóra számíthatsz...

2018. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

...ha esetleg javítható lenne, akkor még ott a törött kijelző is.

Szerintem olcsóbb egy új telefont venni, bár ennek az árát nem ismerjük.

2018. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vadi újjan lett véve samsung galaxy s8 szoval nem olcsó teló. Az aksija nem kivehető mert az volt nekem is az első hogy hátha. Van biztosításom ami teljeskörű. Ha kuka akkor fizetik a készülékcserét? Telekomnál van.Amúgy a törött kijelző nem zavar igazán
2018. nov. 23. 20:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el a biztosítási leírást, abban benne van hogy milyen esetekre érvényes és mire nem.
2018. nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!