Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott a mobilom, mit tegyek?

Beázott a mobilom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap történt, azonnal megtöröltem és egy tál rizsbe tettem. Sajnos túl hamar próbálhattam meg bekapcsolni, a képernyő nem reagál az érintésre. Van rá törésbiztosításom, de az beázásra nem szól.

Ha összetöröm, látni fogják hogy be volt ázva és azért nem működik?

Ha elviszem szervizbe van rá esély hogy nem kell alkatrészt cserélni? akkor egy esetleges töréskor még talán nem vennék észre a mókolást.


Válaszokat köszi előre is.



2018. nov. 24. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp észreveszik. A beázást is, meg a külsõs mókolást is. Vidd a rendes szervizbe és ha mákod van csak ki kell szárítaniuk, nem fog sokba fájni.
2018. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Tegnap történt, azonnal megtöröltem és egy tál rizsbe tettem."

Érthetetlen hogy miért.


"Ha elviszem szervizbe van rá esély hogy nem kell alkatrészt cserélni?"

Már tegnap el kellett volna vinned ahelyett hogy köretet tálalsz mellé.


"Ha összetöröm, látni fogják hogy be volt ázva és azért nem működik?"

Egy törött teló, amiből csorog a víz?

A szervizben nem értelmi fogyatékosokat foglalkoztatnak.

2018. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Érthetetlen, hogy miért?

Mert ez a legmegfelelőbb otthon alkalmazható megoldás, nem megyek bele, nézz utánna!

2018. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
sztem dopd ki a rakba xddddó
2018. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Mert ez a legmegfelelőbb otthon alkalmazható megoldás, nem megyek bele, nézz utánna!"


Nem tudom hol kell utánanézni, ne haragudj.

Az otthon alkalmazható megoldásokból pedig logikusan nem következik, hogy egy kultúrnövény termése milyen okból javítana egy ilyen helyzetben.

2018. dec. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egért kéne utánnanézni!

Ezzel biztosítható a lehető legszárazabb környezet.

2018. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

de segitek egy kicsit:

nagy mennyisegben es gyorsan szivja magaba a nedvesseget a kornyezetebol.

2019. jan. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Számos tévhitről és praktikáról lehet olvasni a neten, de nagyrészük – akár az átmeneti pozitív hatás ellenére – csak további károkat okoz és tovább rontja telefonunk állapotát. Ilyen, például amikor azt ajánlják, hogy egy tál rizsben vagy sóban helyezzük el telefonunkat egy éjszakára, mert ezek az anyagok nedvszívó hatásuknak köszönhetően kiszárítják a telefont. A valóságban viszont az történik, hogy a rizs és a só a levegő páratartalmát is felszívja, amivel felgyorsítja az oxidációt és a telefon belsejében, még nedvesebbek lesznek az alkatrészek.

Tehát ha egy 50 kilós zsák rizst teszünk a szobába, a szoba páratartama csökken, a rizsé pedig nő. Értelemszerűen a bele helyezett cucc se lesz szárazabb.

2019. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jelen esetbe a telefon részét képzi a rizs környezetének, amint írtad, a rizs nedvessédtartalma nő, a környezeté csökken
2019. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!