Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2019-ben iphone 6S vagy 7?

2019-ben iphone 6S vagy 7?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék vásárolni. Korábban volt már iPhone-om és androidos telefonom, és nekem személy szerint az ios rendszere a szimpatikusab, ezért iPhone 6S és 7 között vacilálok. Nem nagy már a különbség a kettő között árban, viszont érdekelne hozzá értők ill. tapasztaltak véleménye, hogy mennyire zavaró az iPhone 7 jack dugó hiánya illetve az "új" home gomb, amit nem lehet benyomni. Én ezekhez vagyok szokva, ezért érdekelne. Valamint az iPhone 6S még meddig bírja el a frissítéseket, tekintve hogy 2015-ös telefon. Köszönöm a válaszokat!

2018. nov. 26. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Hogy meddig kap frissítést egy iphone azt jóformán senki sem tudja, még az apple-nél sem tudják.


Ahogy jön, most jött ki az ios 12 szeptemberben, és megkapta az iphone 5S is, pedig ezt senki nem gondolta volna.


Szal az iphone 6s még kb. 3-4 évig biztos kap frissítést.


Nekem amúgy egy iphone 6 van, a 6s abban jobb hogy abban már 2 GB a ram, plusz jobb cpu, jobb aksi, stb.


Na visszatérve a kérdésre ha van pénzed a 7-esre, inkább azt vedd, jobb az. Amúgy is jönnek nagyon a bluetooth-os fülhallgatók, szal a jack csatlakozó annyira nem is kell.


A 6s most olyan 100.000 körül van újonnan, szerintem utolsó darabok, a 7-es meg olyan 150.000 körül, annyira nem nagy különbség árban, mármint a 32 Gb-os verzió.

2018. nov. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát ha mindenképp 6s és 7 közül akarsz választani, akkor a 7-est válaszd. Nekem egy 6s-em van, szóval a home gombról nem tudok nyilatkozni, de megszokható szerintem, ugyanúgy a jack dugó hiánya is. Androidos telefonra váltottam nemrég, azon sincsen jack, és igazából nem is hiányolom, főleg hogy van AirPodsom. Meg úgyis adnak lightning csatlakozós fülest a 7-eshez, szóval még csak bluetoothos fülest sem kell venned, viszont így töltés közben lemondhatsz a zenehallgatásról, de szerintem annyit kilehet bírni simán. A 6s szerintem még 2-3 évig biztosan fog kapni frissítéseket, de nem nagyon éri meg frissíteni, mert nem lesz gyorsabb a telefonod, hamarabb fog merülni, meg bugos is lesz a rendszer (legalábbis nekem az).
2018. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!