Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jó a mobil kijelző...

Miért jó a mobil kijelző tetején a bevágás?

Figyelt kérdés

Kérlek, magyarázzátok meg, miért jó, hogy az összes gyártó majmolja az Apple-t és az új telefonok mindegyikén a kijelző tetején ott figyel a bevágás!

Szerintem idegesítő, csúnya, ráadásul kevesebb hely marad az ikonoknak. Nem is beszélve arról, hogy az állapotsávot általában a közepénél húzza le az ember, most meg ott pont nincs semmi.



2018. nov. 26. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nemjo. :) az apple ismet rossz iranyba ment. nefelj majd elmulik :)

[link]

2018. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jónak nem jó, csak nincs hova tenni az előlapi kamerát :P


Amúgy nem az Apple találta fel (ezt sem).

2018. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pont az apple megy a többi után, mert így nem kell fejleszteni és mégis megveszik.
2018. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"az új telefonok mindegyikén a kijelző tetején ott figyel a bevágás!"


Nem, nem figyel ott.

2018. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"az új telefonok mindegyikén a kijelző tetején ott figyel a bevágás!"


Nem mindegyiken.

2018. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#2: Tőlem az egész előlapi kamera mehetne a levesbe. A selfie önimádóknak való. Ha én elmegyek valami szép helyre, akkor is a tájat fotózom, mert nincs igényem másoknak mutogatni, hogy "nézzétek itt vagyok". Esetleg a rendes fotóépet ráteszem az állványra és önkioldóval csinálok képet amin a párommal vagyok, de ennyi.

A videótlefonáláshoz is jó az előlapi kamera, de az meg nem is annyira népszerű, meg az esetek többségében fölösleges.


#4: Oké, nem MINDEN telefonon van bevágás, de a nevesebb gyártók közép és felsőkategóriás telefonjain már igen. Talán csak a Samsung nem csinálja, de azok meg többnyire túlárazott telefonok. Samsung nem kéne.

2018. nov. 26. 12:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem kivágás középen, hanem beletoldás két oldalt. Nem csökkent a hely, hanem nőtt.

Jó, neked nem kell ez sem az sem, de másnak meg kell.

Meg a telefon hangszórót is kell rakni valahova.

2018. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megy a minél nagyobb kijelző:előlap arány mizéria. Szenzorok meg ugye kellenek.

Elvileg a következő az a lyuk lesz a kijelzőben.

2018. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szerintem kifejezetten hülyén néz ki, amikor a teljes előlapot elfoglalja a kijelző. Teljesen jó az úgy, ha a tetején van egy kis hely.

Oké, ha lyuk van a kijelzőben a kamerának, az még elmegy, de akkor a fényszenzor, a hangszóró meg az értesítési led hova kerül?

2018. nov. 26. 13:34
 10/11 anonim ***** válasza:
A fényszenzor akárhova is kerülhet, a közelségérzékelő ultrahangos, értesítési led gyakorlatilag oled kijelzőnél felesleges, a hangszóró meg lehet csontelvezetéses is.
2018. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!