Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a powerbank mennyi idő...

Ez a powerbank mennyi idő alatt töltődik fel? (link a leírásban)

Figyelt kérdés

[link]


Ma vettem meg. 25% felett volt, mikor töltőre tettem kb 15:40-kor, de még mindig csak a 3. led villogásnál tart.

Apple márkájú töltőfejjel és a hozzá adott kábellel töltöm.



2018. nov. 26. 18:08
 1/6 repulo ***** válasza:
Véleményben 12+ órát ír az ember a feltöltésére.
2018. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Olyan sok?

Mire az lejár az éjszaka közepe lesz.

Addig nem is hagyhatok, mivel kell a töltőfej a telefonhoz.

2018. nov. 26. 18:31
 3/6 repulo ***** válasza:
Dugd át pc-re, tv-re, valami USB kimenetes vacakra, szerezz egy gyorstöltőt hozzá.
2018. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Találtam egy másik töltőfejet, szóval megvan oldva.
2018. nov. 26. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Támogatja az in-out gyors töltést, én az "elődjét" használom már másfél éve. QC 2.0 töltővel ~3,5 óra alatt feltölt 0-100-ra, de általában én is csak gép 3.0 USB-ről töltök rá valamennyit, így a teljes töltés valóban 12-13 óra is lehet.
2018. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És az baj, ha estére fent hqgyom?

Első töltésnél fel kell tölteni fullosan azt írták?

Kb reggel 6-ig lenne fent.

Bocs a hülye kérdésekért, de nem szeretném, ha 1 hónap múlva a telefonnal versenyezne, hogy melyik merül jobban.

2018. nov. 26. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!