Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam, s miért? ...

Tivopapesz kérdése:

Melyiket válasszam, s miért? Huawei P20 Lige 64GB, Xiaomi A2 Lite 64GB, Samsung Galaxy S8 E három közül melyik legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés

2018. nov. 30. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Xiaomi.
2018. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hacky válasza:
Szerintem a p20 lite ot felejtsd el. Mediamarktban próbáltam... kamerajával kb 20 képet csináltam, ebből egy lett nem elmosódott (remegősebb a kezem), ezt az S7 edgem simán kisímítja, meg is lepődtem miért lett elmosódott. Youtube alkalmazás kapásból akadt rajta néhol, pont úgy mint a 2+ éves S7 edgemen. Kijelzője nem túl jó, nagy oldalt a káva, felbontás is eléggé gyér, belógó szenzor sáv. Én mindenképpen az S8-at venném. Ket éves az S7 edgem, nagyon durván használom, naponta legalább 2x töltöm, korlátlan mobilnet miatt egész nap megy a 4g, youtubeozok folyton, mind ezek ellenére közel olyan gyors mint új korában, főleg az utolsó update-el. Megfordult a fejemben, hogy veszek egy p20 lite ot, de ahogy kipróbáltam nem kellett, a telefonom ami több mint 2 éve volt csúcs telefon SIMÁN lepipálja, szóval ha az s7 sokkal jobb, akkor az s8 ezerszer. A xiaomiról nemtudok nyiltakozni.
2018. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. dec. 3. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Xiaomi. De ha már Xiaomi veszel, akkor a Mi 8 liteot tudom ajánlani
2018. dec. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!