Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy mindegyik...

Miért van az, hogy mindegyik okostelefonom tönkremegy a 3. születésnapija előtt, hiába igyekszem nagyon vigyázni rájuk?

Figyelt kérdés

2018. dec. 3. 12:09
 1/9 repulo ***** válasza:
Ennyire van tervezve.
2018. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ö... Nekem van olyan ami 7 ėves ės hibátlanul működik. Akksi csere volt benne,így 2 napot el is megy.
2018. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is kivagyok egy Nokia Lumiámtól. Minden baja van, és állandóan azt írja ki, hogy szabadítsak fel tárhelyet. Hiába törlök dolgokat, de van amit mondjuk törölni sem enged...

Internetezni is nehezen tudok vele.

Szervízben kapásból lepattintottak, hogy nem tudnak segíteni.


Nem is értem, hogy miért?!

2018. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 repulo ***** válasza:
#3. Én Samsung J6-tal jártam így, az Android frissítésekkel kinőtte a ROM-ot a sok törölhetetlen, előre telepített vacak miatt.
2018. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is frissítések után lettek gondok. Szintén tárhely és aksi. Elmúlt 4 éves, és nem gondoltam, hogy erre érdemes lenne már költeni, akár szerviz, akár új aksi, inkább vettem újat. Elég valószínű, hogy ennél nincsenek is nagyon hosszabb távra tervezve. Már ha tényleg több mindent szeretnél rajta használni, és nemcsak telefon, üzenetek, esetleg mail.
2018. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mai telefonokat kb 2 évre tervezik aztán kuka
2018. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan telóm is, amihez csak fél évig volt türelmem. Már a megvétel napján kezdte a hülyeségeit, aztán egy darabig jó volt, majd minden kezdődött elölről. Azt már csak halkan teszem hozzá, hogy egy sokak által istenített Xiaomi Redmi 4x-ről beszélünk... De én biztos csak valami hibás darabot fogtam ki 😉 Persze, most lehet azzal jönni, hogy minden márkánál előfordulhatnak hibás készülékek (ami igaz is), de ettől még idegesítő volt a dolog!
2018. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik par honaposan leesik igy 2 ev elott tonkremegy
2018. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem köszöntötted fel tortával a szülinapon.
2018. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!