Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Szeretnék rendelni egy iphone-t árukeresőn egy megbízható gsm boltból de a garanciával nem vagyok tisztában?

Tisztában vagyok azzal hogy ezek azért olyan olcsók mert nem EU piacra szantak es rossz a garancia de ha kötnék rá biztositást ugy megérné szerintezek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, garancia, GSM

2018. dec. 3. 13:52  Privát üzenet  

A válasz
Nem értem! 5-10 ezer forintért mész bele bizonytalan üzletbe? Kivel akarsz kötni különbiztosítást, és mi a garancia, hogy azt be is tartják?

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. dec. 3. 16:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mosógép: 2-3főnek felültöltős megbízható több év garanciával - Milyent vegyek?
Expansys-ról szeretnék lg g flexet rendelni. Gyári garanciával adják ott a telefonokat? MEgbízható bolt?
Tudtok megbízható, garanciát vállaló, olcsó hűtőgépszerelőt Budapesten?
Kártyafüggetlen telefon, gyártói garanciával, megbízható oldalról?
Lt-2. 0 flasht szeretnék régebbi Xbox360-omra, hol találhatok megbízható Konzolstúdiót Budapesten, kedvező áron, illetve minimális garanciával?
Használt mosógép ill. hűtő vásárlással kapcsolatban tapasztalatok? Hol lehet venni használtan mosógépet, hűtőt, megbízható eladótól, legalább 1-2 hó garanciával?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!