Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy iPhone-t....

Szeretnék venni egy iPhone-t. Adott két lehetőség segitenétek dönteni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindenki azt mondja első sorban hogy vegyem meg inkább nagyobb üzletláncba de ott nem szeretném, szóval szerintetek rendeljem meg egy gsm boltból házhoz szálitással ami lehet hogy usa szabványos lesz, vagy találtam jofogason hirdetest ahol ugyan ilyen telefonokat árul bontatlan csomagolásba de az viszont eu szabványos és drágáb is egy kicsivel mint a gsm-es boltok

2018. dec. 4. 06:24
 1/5 anonim válasza:
Ha iPhone-t keresel elérhető áron, akkor itt is érdemes szétnézned [link] vagy itt [link]
2018. dec. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem Jófogáson végyél! Énis ott szoktam. És vannak olyanok is amik alig használtak olcsobban.
2018. dec. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi csak hát ugye vannak akik hasznaltan adjak es lehet hogy ok is egy gsm boltból vettek ami lehet szinten hogy usa is szabvány
2018. dec. 4. 06:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kis GSM boltokból vettem Iphone SE-t és Ipadet 1/3-dal olcsóbb áron, Modelszámok alapján láttam, hogy azok európai piacra szánt termékek, viszont nincs rájuk Apple garancia!


Termékszámra azt mondja Apple terméktámogatás oldala: "Javítási és csereszolgáltatás: nem tartozik a fogyasztóvédelmi törvények hatálya alá (nemzetközi értékesítés)". Egy évet meguszták hiba nélkül, így nem jártam rosszul. Ha elromlottak volna, akkor viszont megtapasztaltam volna, hogy egy ilyen GSM bolt, hogy pattint...



Itt látod az Iphone-ok modellszámait, a második az Európai piacra szánt modell.

I

2018. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2018. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!