Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Watch series 1-nek...

Apple Watch series 1-nek milyen hátrányai vannak a series 2-höz képest? Hogyan működik a 2-ben a GPS, milyen funkciókat lát el?

Figyelt kérdés

A két modell közül szeretnék választani, azonban nem tudom, hogy megérné-e a drágábbat megvásárolnom.

Az iPhone-on a bluetooth-nak folyamatosan bekapcsolva kell lennie a kapcsolatért?


2018. dec. 5. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

-gyengébb rendszermag(ok)

-jóval kisebb kijelző fényerő

-kisebb akku (~25%)

-sokkal jobban bírja a vizet

2018. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Az iPhone-on a bluetooth-nak folyamatosan bekapcsolva kell lennie a kapcsolatért?"


Ha teljes körű/aktív szinkronizációt szeretnél, akkor igen, de ha a mobilod, és az órád is egy WiFi-n van, akkor nem szükséges.

2018. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

viszont ha azért az ember aktív életet él, akkor azért nincs 0/24ben otthon, a wifi közelébe, szóval így vehetjük úgy, hogy életszerű használat mellett folyamatosan mennie kell a bt-nak...arra érdemes felkészülni, hogy drasztikusan csökkenni fog a teló üzemideje a megszokottakhoz képest...nekem amikor megvolt a s1, a 7 plus-om is lemerült minden nap végére...előtte meg másfél-2 naponta töltöttem, az aktív bt szépen meríti.


nem tudom, mire használnád, de én 1 hónapig bírtam vele, aztán meguntam és eladtam...ebből a szempontból az s1 és s2 között sok használati különbség nincs, sebességre is ugyanaz, lévén ugyanaz a cpu van mindkettőben.


a legújabb watch szerintem már valamennyivel használhatóbb, el is gondolkoztam, hogy újra veszek egyet...de szerintem újra megunnám, és azért, hogy a telóm üzemidejét redukálja lefelé, számomra felesleges.

2018. dec. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!