Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Használható külföldön ez esetben a telefon?

Sziasztok.

Ha itt Magyarországon vásárolok egy kártyafüggetlen telefont ajándékba egy ismerősömnek aki jelenleg külföndön él (külföld EU-n kívül értetendő).

Azt tudom, hogy töltéshez átalakítót kell majd vásárolnia, de olvastam még pár dolgot amit nem igazán értettem, nem csináltam még ilyet, mit kell tennem/tudni, hogy használni tudja majd?

Köszönöm a segítséget előre is.

dec. 7. 02:54  Privát üzenet  

A válaszok
Csak simán áruld el hogy melyik országban él az ismerősöd, így nem kell találgatnunk.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont dec. 7. 13:27 Privát üzenet
Nem biztos. A kinti LTE-vel nem biztos, hogy kompatibilis (pl. Kínában/Indiában)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont dec. 14. 22:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Samsung Galaxy J5 2017 3-4 év múlva használható lesz még?
Szerintetek megéri 2018ban Iphone 6s plus készüléket vásárolni? Mi a véleményetek róla? Tulajdonosok tapasztalatai? Mennyire jó? Mennyi ideig bírja/használható?
Iphone 6 32 gb Használható telefon? Most és a jövőben?
Létezik 30 ezer körül jól használható nagy kijelzős okosmobil?
Szerintetek az iPhone 6-om meddig lesz még használható telefon?
Mit tegyek? Újraindítás és kikapcsolás után sem reagál az android "asztala". Az alul középső menügomb világít, de semelyik másik ikon nem használható, nem tudok lapozni sem....

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!