Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a mobilnet?

Miért nem működik a mobilnet?

Figyelt kérdés

Myvodafone alkalmazáson belül vásároltam netet. Az előző Xiaomi telefonomon sem tudtam használni..hiába vásároltam 300mb-ot. Most egy Iphone 6-om van és itt sem működik.

APN beállítva vitamaxra vagyis feltöltőkártyásra mert abban vagyok. De egyszerűen semmi. Jelzi, hogy van 300mb mobilnetem, de nem tudom használni. Nem lehet, hogy egyszerűen csak rossz a simkártyám?



2018. dec. 8. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit mondott a szolgáltató?
2018. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn fogom bevinni ezzel a telefonnal. Az előzővel voltam bent ezzel a problémával és ott nem találta a hálózat beállításait. Azt mondta, hogy a vodafone oldalán állítsam be.
2018. dec. 8. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Az apn-hez mit írtál be pontosan?
2018. dec. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam Xiaomi készülék vásárlásán, de ha ennyi baj van vele, nem kell. Maradok a Samsungoknál.
2018. dec. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

vitamax.internet.vodafone.net


Xiaomikkal nincs baj..mint olvashatod most Iphone 6-al is ez van. Csak a csávó nem találta a hálózati hozzáférés menüt, nem kérdezte tőlem hogy tudom-e merre van, csak rávágta, nem tudja ezen hogy kell.

2018. dec. 8. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Az jó pedig. Nyilván az adatforgalmat is engedélyezted.

Megnézhetnéd a vitamax.snet.vodafone.net apn-el. Ezzel is elvileg ugyanúgy kéne menni, csak más tömörítést használ.

2018. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen az adatforgalmat is engedélyeztem. Próbáltam snet-el is. Egyszerűen nem működik sehogy sem. MyVodafone-ban írja, hogy 300mb még elérhető a 300-ból. Szóval elfogyni nem fogyhatott el. Lehet, hogy tényleg a sim-el lehet valami? Mert két különböző telefon csak nem lehet hibás.
2018. dec. 8. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!