Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajanlanatok nekem olyan...

Ajanlanatok nekem olyan kozepkategorias telefonokat amik alkalmasak arra, hogy szinte csak jatszanak rajta?

Figyelt kérdés
A legfontosabb az lenne, hogy ne akadjon es ne fagyjon be. Az illetonek akinek telefont keresek tenyleg szinte csak arra kell, hogy jatekokat toltson le ra es azt nyomja szinte egesz nap.
2018. dec. 8. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen agykárosodási szinten teljesen mindegy, mit adsz a kezébe.
2018. dec. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:
32%
pocophone f1.csúcshardverre lesz szükség,az ilyen telónak persze az ára is magasabb.
2018. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Huawei telefonokat ajálnlom. Nem tudom mennyit szánsz rá. De én most cseréltem le a p9 plus telóm 2 év után és semmi baja, soha nem is fagyott le. Ha nem töet volna össze, még most is azt használnám. De sima p9 is jó erre a felhasználásra.
2018. dec. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Mekkora igazság!!!! :)))))))

2018. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Ha csak játékra kell, ez nem fagy le és nem akad:

[link]

2018. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!