Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes vennem?

Urmomgai kérdése:

Milyen telefont érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Samsung A5-öst szerettem volna vásárolni, hiszen rengeteg jót hallottam róla, de a Telekomnál sajnos már nem kapható és nem is lesz rendelhető már. Max 70 ezres keretem van rá, plusz minusz még egy kicsi. Jelenleg a J5 és J6ot javasolták. Mi a véleményetek erről a két telefonról?

Amire én használnám az főleg játék, zenehallgatás és néha szelfizés/fotózgatás, tehát elég fontos számomra, hogy szép képet készítsen és azért elfusson rajta nem egy PUBG grafikájú játék, de akár egy olyan is. Köszönöm a segítségeteket!



2018. dec. 12. 18:40
 1/5 Alias Robi válasza:

Szia! J5 van nekem és ajánlom mindenképpen! Strapabíró és kompakt. A kamerája nem egy P20, de ha kihasználod akkor gyönyörű képwket lehet vele csinálni.

A hangszórója NEM a legjobb, jó ha van egy príma fülesed, a hangerő rendben van.

A nagyobb játékok szépen futnak rajta, minden gond nélkül. (én is PUBG-zok rajta) 2 dologra azért figyelj: melegszik tőle a teló és ha nem figyelsz akkor bizony bizony leeszi szépen az akkut. De ez orvosolható néhány kisebb dologgal.

ui: a kamera néhány funkciója nagyon jól működik pl. HDR

Ha érdekek vmi bővebben vagy kérdeznél valamit írj egy privátot

2018. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 repulo ***** válasza:
Az A6-tal mi a baj? Telekomnál 72.160 forint, az Árukeresőn valamivel olcsóbb.
2018. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jót.
2018. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az A6tal sajnos az a baj, hogy kicsi a felbontás és rengeteg negatív dolgot soroltak fel ellene és rosszabbnak mondják mint az A5öt, de az A6+ba viszont sokkal több mindent beletettek ami az A6ból hiányzik így az jobban megérné. A J5 pedig kevesebbet tud az A5höz képest, de olcsóbb. A családban van egy J5ös, szép telefon, próbáltam vele tárgyakat fotózni, de a fókusszal eléggé gondban van. Közelről és szintén messziről is. Nagyon nem tudom melyiket kellene választanom sajnos. Az A5öt már a Telekom nem árúsítja...Ígyhát alternatíváknak ők is a J5 vagy 6ot ajánlották és így ahogy ma böngésztem az A6+on is megakadt a szemem és még 70 alatt is lehet kapni.
2018. dec. 12. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Eustock oldalán kapható a Xiaomi Redmi Note 6 Pro okostelefon, amit bátran merek ajánlani.

2018. dec. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!