Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes venni még Apple Watch...

Érdemes venni még Apple Watch Series 3-at?

Figyelt kérdés

Mikor lett kiadva az Apple Watch Series 3?

Szerintetek érdemes még megvenni, vagy inkább már a series 4-et vegyem meg? Nem akarom hogy megveszem, és egy kis idő után elavult legyen. Szerintetek melyiket vegyem? Vagy amúgy arra is gondoltam hogy váltok androidra (pl samsung) és veszek egy samsung watchot vagy geart. :D Mi legyen szerintetek? Mit ajánlatok?



2018. dec. 15. 23:49
 1/3 anonim válasza:
0%
SEMMILYEN okosórát nem érdemes!
2018. dec. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ... Nekem 3 van, elavult nyilván még nem lesz, mert tavalyi modell, de a 4 állítólag gyors és vékony is, ami erről nem mondható el.


Egyébként amióta megvan, bár szeretem, mert jó kis készülék, de egyáltalán nem lettem apple watch párti. Azon kívül hogy mindig baszogat a szoftver frissítésével, sokat nem tud. Vagyis...az árához képest közel sem eleget.

Nyilván értesítések megérkeznek, tudok válaszolni az üzenetekre, látom ki hív, ha akarom az óráról el tudom utasítani vagy fel tudom venni, ezek tök hasznosak, de pl egy nyomorult Spotify már nincs rá.


Hosszabb távon sajnos nem volt szerencsém a gear órákhoz, szóval nem tudom hogy jobbak e..

2018. dec. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Valaki más esetleg még?
2018. dec. 16. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!