Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az emberek miért vannak még...

Az emberek miért vannak még leragadva az iOS meg Androidnál?

Figyelt kérdés
Amikor rengeteg sokkal modernebb op rendszerek léteznek. Én tényleg nem értem, hogy miért jó az valakinek, hogy egy kísérleti patkány legyen, és az Apple belassítsa a régi telóját, mikor megjelenik az új, vagy a Google még azt is figyelje az Androidon, hogy mikor szarsz. Van egy pár op rendszer, ami támogatja a legújabb android appok futtatását is, akkor nem értem miért van ennyi user a két rendszernél.
2018. dec. 16. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te mért vagy balfék? Ez is egy kérdés ezen a balfax oldalon...
2018. dec. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Mert a készülékgyártók ezeket telepítik a telefonokra, ha bemész a boltba, ebből lehet választani.

Egyébként mivel én arra használom a telefont amire való, nekem nagyon szimpatikus az iOS mert stabil és működik, ugyanaz a gyártó készíti aki a hardvert amin fut, nem lehet rá minden sz@rt feltelepíteni tehát biztonságos. Nekem mint átlag usernek teljesen megfelel.

De a droiddal sincs különösebb bajom, engem még az sem zavar hogy kémkedik, mivel nincsenek különösebb titkaim. Ellenben nem rossz ha kidobja a menetrendet ha látja hogy épp az állomásra tartok.

De kinek hogy, ha neked egyik sem felel meg, nyugodtan válassz mást.

2018. dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, a dolog nyitja tényleg az lesz szerintem, hogy ezek a készülékek ezekkel a rendszerekkel kerülnek a boltokba.
2018. dec. 16. 11:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Melyek azok a sokkal modernebb oprendszerek?a droid kémkedése tényleg borzalmas.új melóhelyen kaptam egy céges telót,csináltam rá kamu emailcímet és face profilt,2 hét múlva már a face ajánlgatta ismerősnek a munkatársaimat..de már pár évvel ezelőtt is jártam ugyanígy.akkor még azt gondoltam hogy üldözési mánia,de ma már nem.
2018. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol van a modern oprendszer amiről beszélsz ?
2018. dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"a droid kémkedése tényleg borzalmas.új melóhelyen kaptam egy céges telót,csináltam rá kamu emailcímet és face profilt,2 hét múlva már a face ajánlgatta ismerősnek a munkatársaimat..de már pár évvel ezelőtt is jártam ugyanígy.akkor még azt gondoltam hogy üldözési mánia,de ma már nem."

Tévedsz, nem az Android kémkedik utánad, hanem a rá telepített Facebook alkalmazás és Facebook Messenger alkalmazás. Ezek rendelkeznek olyan engedéllyel, hogy hozzáférnek a telefonodon tárolt telefonszámokhoz és sms-ekhez is. Nem kellett volna ezt a két vacak kémprogramot feltelepíteni. Az Android beállításaiban letilthatod hogy hozzáférjenek a névjegyekhez és sms-ekhez ezek az alkalmazások. De ha elveszed ezeket az engedélyeket tőlük nem biztos hogy használhatóak lesznek. Egy próbát megér:


[link]

2018. dec. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Követeljük a "rengeteg sokkal modernebb op rendszerek" tételes felsorolását! De leginkább azokat, amik ma is élő, aktív oprendszerek és lehet rájuk számítani a jövőben is.
2018. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 os köszi a választ.utólag rájöttem hogy hülyeséget írtam,bár a droid helyett a google-ra gondoltam.de ezek szerint ez is téves és a face kémkedik..egy hülye játék miatt csináltam face profilt,meg sem fordult a fejemben hogy letiltsak bármit is.na mindegy..továbbra is érdekel hogy melyik az az oprendszer amelyiket felrakva gond nélkül működik egy droidos teló.
2018. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!