Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a Samsung...

Mi baja lehet a Samsung telefonomnak?

Figyelt kérdés
A napokban elejtettem a Samsung galaxy grand prime telefonomat úgy,hogy teljesen szétesett. Mostanában elkezdett nagyon furán viselkedni a telefonom. Bármit is csinálnék rajta, behozza az előzményeket és perceken keresztül ki-be lépked az előzményekben. olyan mintha én nyomnám meg az előzmények gombot a home gomb mellett,pedig hozzá sem érek. Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. dec. 16. 14:38
 1/4 repulo ***** válasza:

Öreg szegénykém, könnyebben törnek a csontjai, megsérült.

Szerviz, vagy csere, bár a kora alapján a csere lehet hogy rentábilisabb. :-(

2018. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baja hogy összetörted
2018. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre a telefonra egy forintot se érdemes költeni, 540 x 960 kijelző, gyenge processzor, 1 gb ram.

Az általad leírt hibákat azért csinálja mert megsérült a leejtéstől a telefon, de ne sajnáld egy pillanatig se a Samsung Galaxy Grand Prime telefonodat, már azelőtt a kukában volt a helye, mielőtt összetörted.

A javítás költsége legalább húszezer forint lenne munkadíjjal együtt, inkább gyűjts egy kicsit és válogass ezek közül: Xiaomi Redmi 6a, Xiaomi Redmi 6, Meizu M6

2018. dec. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, xiaomira fel!
2019. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!