Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki már vásárolt a Wish-en...

Valaki már vásárolt a Wish-en okostelefont? Van valami buktató?

Figyelt kérdés

2018. dec. 16. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Wish-en kamu árak vannak feltüntetve, nem biztos hogy olyan értékű készüléket veszel, mint aminek az eredeti ár fel lett tüntetve. A többi dologban nagyjából ugyanaz, mint az összes kínai rendelős oldal.

Ha tisztában van azzal hogy áfát, vámot is kellesz fizetned, hogy a posta 45-60 napon felül akár még további 2-3 hetet parkoltatja a központi elosztóban a csomagot, hogy a vámeljárás még +1-2 hetet rádob a szállítási időre, akkor nincs buktató. Magyarul hiába írja ki az oldal hogy 2-4 héten belül megkapod, a valóságban a 2 hónap is normális, de akár 3 is lehet, mielőtt nekiállsz az eladót zargatni hogy hol van a csomagod - ő nem tehet arról, hogy ilyen a magyar posta.


Más kérdésekben:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__9..

2018. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megbízható helyről vásárold, ne ilyen kamuakciós helyről.

Itt találhatsz egy listát a megbízható webshopokról:

[link]

Bemásolom az erre vonatkozó részt:

"Nem ajánlott boltok a sok csalás, nem feladott csomag miatt:


Wish


Szintén nem webshop, hanem piactér. Népszerű, mert van magyar nyelvű felülete, de sokkal drágábban adják a termékeket, kamu akciókkal van tele, és nagyon sok a csalás, soha meg nem érkező csomag."

2018. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Bár nem okostelefont, de már én is rendeltem valamit a Wish-röl. Soha nem érkezett meg. Szerintem ne kockáztass.
2018. dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd inkább Aliexpresst, de annak is csak annyi az előnye, hogy megbízható (vagy megjön 90 nap alatt, vagy visszaadják a pénzt). Számos dolgot rendeltem már onnan, de nagyon meg kell nézni hogy megéri-e + postaköltség + 27% Áfa + vámkezelés Postánál 3000 Ft, DHL kb. 7000 Ft. Általában csak a 22 eur alatti cuccok érik meg, de annyiért nem kapsz okostelefont.
2018. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!