Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p20 pro vagy samsung...

Huawei p20 pro vagy samsung s9+? Melyiket érdemes választani?

Figyelt kérdés
Pro és kontra vélemények is érdekelnek, indoklással még jobb lenne. :)

2018. dec. 17. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.


lehet inkább a Samsung-ot venném.


Nekem mondjuk egy s7-es van, nagyon jó telefon, sose fagy le, stabil, stb, kijelző tűéles, ilyenek.

2018. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Samsungnak nagyobb a felbontása és a tárhely mérete, Huaweinek jobb a kamerája, nagyobb az akku, frisebb az oprendszer és van rajta infra.

Árban kb. egyforma a kettő.

Nekem a Huawei felülete sokkal jobban tetszik és a Huawei eleve nem pakolja tele fölösleges appokkal a telefont, meg ami van, azt is lehet törölni, Samsungnál régen nem lehetett, nem tudom, most lehet-e.

2018. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:
100%
Én egy S8+-t gyűrök másfél éve és teljesen elégedett vagyok, mégsem esem a márkahűség bűnébe. Ha nem zavar a notch, én a mate20pro-t javasolnám. A P20pro esetén már inkább a Samsungot mondanám.
2018. dec. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3-assal egyetértek.
2018. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Huawei esetében a notch nem zavaró, mert szerencsére be lehet úgy állítani, hogy tök fekete legyen, a képernyőt meg kisebbre veszi és lekerekíti. Így a notch csak az órát és az ikonokat mutatja, és olyan, mintha egy külön kijelző volna.
2018. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy S9-et nyúzok június vége óta és összességében elégedett lennék, de november 19.-e óta a Samsung-al hadakozok... Október 31.-én kaptam egy cuki frissítést, amitől a telefon konkrétan megkattant, egyszer úgy vettem kézbe, hogy gőzerővel próbál újraindulni, ami percekig tartott... Hibásan is indult újra javarészt (nem kért PIN-t, jelszót stb), csak elvétve indult újra jól. Aztán egyre ritkábban észlelte az ujjlenyomatomat, így fel kellett vennem újra az ujjlenyomatokat. Itt leltem rá a hiba forrására, ugyanis a Beállítások rendre kifagyott, ahányszor babrálni próbáltam a felvett ujjlenyomatokkal... Nem érzékel, de nem is tudsz újra felvenni lenyomatot + kifagy a Beállítások, utána újraindul... Nem is kívánhattam jobb ajándékot így karácsony felé. A hab a tortán, hogy már egyszer járt náluk (TMX partner) ahol cseréltek benne ezt-azt (enyhítette csak a hibát), most pedig második alkalommal a csereigényhez kiállított szakvéleményben azt állítják, hogy nem hibás a telefon... Egyetlen utolsó esélyem az, hogy levideózom a hibát amint visszakapom a telót és el is küldöm a Samsung-nak, csak épp lövésem sincs ennek mekkora bizonyító ereje lesz főleg úgy, hogy hol nehéz, hol könnyű elődiézni a hibát... Szóval a frissítésekkel csak csínyán.

A hibát leszámítva én maximálisan elégedett voltam a telefonnal, az S9+ meg csak jobb, az a kijelzőméret elég beteg és a legjobb a tartalomfogyasztáshoz. Nekem csak azért nem S9+-om van, mert számomra lelki határ az S9 kijelzőmérete is, pont-pont épphogy egy kézzel is kezelhető, kényelmesen el is fér bármelyik zsebemben. Ez mondjuk ekkora kijelzőnél a keretnélküliségnek köszönhető.


A P20 Pro előnyének a profibb képkészítő képességet (különösképp esti képek) és a jobb üzemidőt mondanám, az S9+ pedig jobb videókat készít, erősebb a hardvere és szebb a kijelzője, illetve Jack bácsi itt még él és virul (van jack aljzat) :D Meg igen, az S9+ még ha kis mértékben is, de valamivel olcsóbb.

2018. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!