Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Töltés mellett merül a telefon...

Töltés mellett merül a telefonom. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Kikapcsoltam a wifit,mindent.Ennek ellenére már 3 órája töltőn van és egyre megy lejjebb.13-on volt most meg 11-en.

Az akksival lehet probléma?

Microsoft Lumia-m van,tudom,hogy nem a legjobb,de ez van.

Újra nincs pénzem.Köszönöm előre is a segítséget.

Egyébként tegnap óta csinálja ezt.

Az akksira gondoltam,vagy a töltőre.


2018. dec. 17. 12:21
 1/4 repulo ***** válasza:
100%

Lehet a töltő, a kábel, a csatlakozó és az akkumulátor így hirtelenjében.

Próbáld tv-re, pc-re dugni, hátha tölt. Keress, kérj kölcsön másik töltőt kábelt. Ha semmi nem használ már csak a csatlakozó és az aksi marad.

2018. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Norbo323 válasza:
Én előbb megpróbálnám másik adapterrel. Legalább egy 1Ah-ás töltővel. Nem kell megijedni a telefon csak annyi energiát fesz fel amennyit kell.. De megpróbálnám kikapcsolva tölteni, vagy újraíndítani. És ha ezek se jönnek be akkor muszáj leszel egy új telefonra beruházni.
2018. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Norbo323 válasza:
Felesleges pénzkidobás lenne új akksit venni bele. Személyes tapasztalat. Nekem olyan problémám volt hogy gyorsan merült, szinte vezetékes volt a telefonom, vettem bele egy új akksit, de ugyan az volt a jelenség.
2018. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én telefonom csak bizonyos kábelekkel csinálja ezt, ha 6-7 órát ír ki töltésre, akkor gyanús. (Normális esetben csutkáról is másfél-két óra kéne legyen.)

Én ilyenkor más kábellel próbálom, vagy ha nagyon nincs kéznél más, akkor többször kihúzom, visszadugom. Néha működik az utóbbi, néha nem, de ha van kéznél több kábel és/vagy töltőfej, akkor érdemes kísérletezni. Csak jegyezd meg, melyik működik, és azt használd a jövőben, hogy ne gyilkold a telefont. :)


Ha minden töltővel ezt csinálja, akkor aksigond sajnos.

2018. dec. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!