Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont érdemes...

Gábor19... kérdése:

Milyen okostelefont érdemes venni használtan 15-20ezer forintért?

Figyelt kérdés
Nem muszály kártyafüggetlennek lennie. a tárhelye ne teljen meg nagyon hamar.
2018. dec. 17. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Xiaomi Redmi 3s 32 GB (amiben 3gb ram van és 32 GB tárhely)
2018. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Ezek a Xiaomik
2018. dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

...1-2 év után már használhatatlanok, még talán egy S5-el is jobban jársz.

(véletlenül elküldte)

2018. dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Használtan nem nagyon éri meg okostelefont venni, főleg ilyen áron. Én csak e-bay-on találtam, ezeket:

XIAOMI REDMI NOTE 5

[link]

(ha nem hozza be a linket, akkor: e-bay.com és oda ezt írd be -> Details about XIAOMI REDMI NOTE 5 , 4GB+64GB ROM,ESPAÑA , EU VERSION, SNAPDRAGON 636, 5'99FHD )

Illetve ezt:

Motorola XT907 Droid RAZR M

[link]

(ha nem hozza be a linket, akkor: e-bay.com és oda ezt írd be -> Details about Motorola XT907 Droid RAZR M - (Verizon) - 8GB 4G LTE Touchscreen Smartphone )

és még egy Motorolát:

Motorola Moto G

[link]

(ha nem hozza be a linket, akkor: e-bay.com és oda ezt írd be -> Details about Motorola Moto G LTE - 8GB - Noir (Débloqué) Smartphone)

Ugyanez a telefon, egy másik linken:

[link]

(ha nem hozza be a linket, akkor: e-bay.com és oda ezt írd be -> Details about Motorola Moto G LTE - 8GB - Negro (Libre) Smartphone).

Jobbat nem tudtam találni.

Igen, ezek mind e-bay-ről valóak, de az eladók értékeléseik eléggé pozitívak, úgyhogy ez is számít, meg ezek nem noname vackok.

Viszont minden esetre, dobj hozzá egy 10E Ft-ot és vehetsz belőle egy új Xiaomi Redmi 6A-t, Magyarországon - SmartShop.hu és a Kingtel webshpokból.

Remélem tudtam segíteni.

2018. dec. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2018. dec. 19. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!