Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék telefont váltani!...

Balu448 kérdése:

Szeretnék telefont váltani! Mit ajánlotok? (LENT)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új telefont, most egy iPhone 6 om van már 3 éves és lecserélném. Kérdés az hogy mire.


iPhone 7 / 7Plus ra gondoltam

Xiaomi Mi A2

Xiaomi Redmi Note 5

Oneplus ( ezt nem tudom melyik legyen )

Huawei P20


Amik ide le vannak irva a drágább kategoriát használtan venném meg.


Mit tudtok ajánlani? Instagram, Facebook, Képek, Youtube ra használnám. Tehát nem nagy igények.



2018. dec. 17. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre minden igen jó 4G RAM és számodra megfelelő kamera mellett.
2018. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én Huawei P20 PRO-t használok és nagyon szép képeket csinál, és tökéletes az összes általad leírt dolgokra
2018. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Xiaomit ne az egy nevtelen szar hamar megjarnad vele.. a tobbi nagyon jo plane a huawei p20 az alkalmas mindenre
2018. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Ha ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal, miért válaszolsz?
2018. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Xiaomi Mi 8 Lite:

A Xiaomi által módosított Android felülete nagyban hasonlít az iPhone-n megszokotthoz (ez a MIUI), illetve a gyártó, a frissítéseket egészen jól kezeli (főleg MIUI-n). Nem tudom hogy számodra hátrány-e a NOTCH (a kijelző tetején lévő szenzor sziget), de hamar hozzá lehet szokni, illetve úgyszólván szoftveresen el lehet takarni (lényegében a NOTCH mellett lesz fekete sáv).

Mi 8 Lite, a Mi 2-höz képest újabb modell és természetesen kicsivel jobb, de nem kerül sokkal többe (max 10 - 20E Ft, attól függ, milyen üzletben vesszük).

Smartshop és Eustock.eu oldalán érdemes renfelni, de elérhető a Xiaomi.hu és a Xiaomishop webáruházban is.

Remélem tudtam segíteni.

2018. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Én nem vagyok ios párti, ezért én a Huawei P20 vagy P20 Prót választanám. A #3. pedig tudatosítsa magában hogy a Xiaomi a világpiacon elfoglalt 4. hellyel nem noname márka, akkor sem ha ez neki nem tetszik.
2018. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ami alkalmazásokat felsoroltál, azokat mind az öt telefon tudja. Döntsd el, hogy iOS-t vagy Androidot akarsz. A másik, hogy méretileg lényeges különbség van ezek között a telefonok között. A Xiaomi-k a legnagyobbak, az iPhone 7 a legkisebb. Inkább kompaktabb készüléket akarsz, vagy nem baj ha leginkább két kézzel tudod kezelni? Van akinek minél nagyobb kijelzőre van szüksége. Nekem pl. a kisebb telefonok tetszenek, mert a zsebet kevésbé húzza, egy kézzel könnyebben kezelhető. Ár-érték arányban a MI A2 a legjobb. Ha iPhone-t akarsz, akkor a 7-es. Nekem személy szerint a külsőt, teljesítményt, felhasználói felületet nézve a P20 tetszik a legjobban, most eléggé le is van akciózva.
2018. dec. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!