Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Messenger csoport értesítése...

A Messenger csoport értesítéseket hogyan tudom letiltani?

Figyelt kérdés
Például ugye van a 123 csoport, meg vannak az egyéni emberek (Julcsi meg Pisti). És én azt szeretném hogy az 123 csoportnak ne legyen hangja mert félpercenként ír valaki valami hülyeséget, de azt meg szeretném hallani ha Julcsi vagy Pisti személyesen nekem írt.

2018. dec. 19. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Csoport beszélgeteseknél jobbra fent bekarikázott "i"betű, ráböksz, majd értesitések, aztán beszélgetés némítása
2018. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Belépsz a messengerbe, aztán ott jobbra húzod az adott csoport ablakját, utána kiad egy ilyen menünt ott lesz 3 pont arra menj rá és ott keresd ki hogy csoport mellőzése :D azt hiszem így van, de most telepítem a messengert, és megnézem
2018. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Első : de nem frissítettél a messengert, és már nincs ott az a kis "i" betű ? :D
2018. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegnap frissült és ott az "i" Bár nekem a régi felület van még, az nem akar változni
2018. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!