Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE akkumlátor kapacitás...

IPhone SE akkumlátor kapacitás csökkenése normális?

Figyelt kérdés

Még júniusban lett vásárolva hivatalos viszonteladótól, 6 hónap alatt 94%-ra csökkent az akkumlátor kapacitása..

Ez mennyire normális? Eddig 89 ciklus van benne.



2018. dec. 20. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális a tied, már ennyi idő alatt jóval többet romlanak.
2018. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele.

Ha nem írná ki és nem tudnád megállapítani másképpen, nem lenne semmi problémád.

2018. dec. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tegnap frissített az iOS 12.1.2-renés esett a kapacitás 1%-ot ez is normális?
2018. dec. 21. 07:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Minek nézegeted folyton? Ez normális?
2018. dec. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hány százalékon volt amikor először bekapcsoltad? (a töltöttség)
2018. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, már régen volt. Annyit tudok hogy volt benne valamennyi kakaó..
2018. dec. 22. 07:53
 7/10 anonim ***** válasza:

jobb nem is lesz egy akkumlátor

mondjuk nekem fél év alatt 3% ot csökkent a hetesem és napi kétszer tuti töltöm mert kegyetlenül használom

és 89% on vettem meg a depoba és akk volt egy éves

másfél év alatt 14%ot romlott elméletileg

2018. dec. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6

Hát ha 50 alatt volt akkor lehet egy régebben gyártott darab volt , és simán már eleve elvolt valamennyire öregedve. Érdemes lenne egy gariztatást megpróbálni.

2018. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, ez egy januári darab. A dobozán ez fel van tűntetve.

Valszeg 50%-alatt volt első bekapcsoláskor.

De amíg nem esik drasztikusan (egyébként csak akkor esik ha teljesen lemerítem, vagy új szoftverfrissítés jön rá)

addig nem gariztatom meg különben sem élek városban legközelebbi város Debrecen (tőlem 80 km-re) és csk Bp-n van szervíze az ICentre-nek az meg nem megoldható hogy addig nincs telefonom míg elküldöm, javítják, visszaküldik... ez min 2-3 hét..

2018. dec. 22. 20:48
 10/10 A kérdező kommentje:

A csúcsteljesítménynél megjelent hogy az ön Iphone-ja váratlanul leállt, ön kézzel tiltotta le a teljesítményfigyelő által biztosított védelmet. (ez nem igaz, hiszen még soha nem kapcsolt ki, vagy indult volna újra váratlanul)

Ennek mi az oka?

2018. dec. 26. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!