Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P20, Samsung Galaxy s8...

Huawei P20, Samsung Galaxy s8 vagy Iphone 7?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek melyik érné meg jobban? Ti melyiket vennétek meg és miért?

2018. dec. 21. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem S8+ van, nem is vennék mást, de mindegyik jó teló. Az első kérdés, hogy iOS-t vagy Androidot szeretnél inkább?
2018. dec. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Vagy az iphone-t venném vagy a samsung-ot.


Nekem pl. s7-es van meg van egy iphone 6-os.


Bár a huawei sem rossz vétel.


Bár mégis azt mondanám ha egyet kellene mondani akkor iphone 7.

2018. dec. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Ár értékben a Huawei... De ha maces vagy akkor egyértelműen csak iphone...

Samsung árai nagyon elszálltak mostanában annyira nem jobbak.

2018. dec. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig androidos telefonjaim voltak, volt Huawei-em és Samsungom is, de nem hátrány az IOS sem, ha jó a telefon.
2018. dec. 21. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy iphone 7 vagy galaxy s8
2018. dec. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 A nagyfiúk játszóterén (felsőkategória) nem igazán szálltak el a Samsung telefonok árai sem. Nézz rá egy új Huawei csúcskészülékre és akkor látni fogod te is. Általánosságban szálltak el a csúcskészülékek árai, és a felsorolt telefonok bizony csúcskészülékek, 2 közülük az előző generáció tulajdonképpen, az Iphone meg 2-vel régebbi generáció. Csak a Xiaomi és a OnePlus ad ki csúcs hardverrel szerelt telefont olcsón, bár utóbbi egyre inkább halad a magasabb ársáv felé. Ez nem is gond, idővel ez a Xiaomi-nál is megtörténik, csak ki kell építeniük a tekintélyt.

Ha P20 Pro-t írtál volna, akkor mondhatnám, hogy "de ha számít a kamerás képesség", így viszont nem mondhatom, mivel az S8 szerintem hozza a P20 szintjét kamerában. Teljesítményben nem térnek el nagyban, a Huawei eleve trükközött a Kirin 970-el, hogy benchmark-ok során a vetélytársakkal felérjen. Olyan Snapdragon 835/Exynos 8895-nek felel meg a Kirin 970 kb. Az üzemidőben sincs sok különbség, S8 3000mAh, P20 3400mAh. Én S8-ra szavaznék.

2018. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2018. dec. 22. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!