Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lesz brutál lassú a...

Miért lesz brutál lassú a telefon ha töltőn van?

Figyelt kérdés

Huawei P8 Lite (a régebbi)


Tök jól szuperál meg minden,de ha felrakom tölteni borzasztó lassú lesz. Sok alkalmazást be se tölt,a billentyűzetet se akarja felhozni,a videókat se nagyon tölti be.


A töltőkábel sérül,meg van ragasztva ,bár ez nem hiszem,hogy probléma,vagy mégis?🤔


2018. dec. 21. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg thermal throttling van, azaz bizonyos üzemi hőfok fölött visszavesz a SoC teljesítményéből, így eléggé instabil lesz, ezért dobálja a képkockákat el.

Amikor rádugod töltőre, egyből jelentkezik a probléma?

2018. dec. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen. Ahogy bedugom erzodik ,hogy valami nem oke.
2018. dec. 21. 21:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Add be márka szervízbe. Nekem is 2015 ös P8 Lite om van (annyi különbséggel, hogy nem a gyári ROM van már rajta) és nem produkál ilyet
2018. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a "baj" ,hogy 3 ilyen van a családban ,alapjában véve jó a telefon ,de ez mindegyiknél így van. Mivel mindhárom ilyen nemvalószínű,hogy tudnak vele barmit is kezdeni
2018. dec. 21. 21:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem titeket megátkozott a Huawei, részvétem :D
2018. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Csaknem...

Tobb ismerosomnek is produkaltak hasonlot telefonok (nem csak Huawei) ,de nekik a lassusag nem volt ilyen durva ,viszont az is elofordult ,hogy osszevissza erzekelt a kijelzo

2018. dec. 21. 22:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Én egy embert ismerek aki ilyet tapasztalt, de egy márka nélküli kínai telefonnal tapasztalta ezt (Amit nem lehetett átállítani francia nyelvről :D)
2018. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Javitanam.. Marka nelkuli telefon nincs :D A telefonnak kell hogy legyen egy gyartoja,a gyarto pedig valami nevet ad neki.


A legtobb telefon az Azsiaiakhoz kotheto (kina/japan/korea),tehat az ,hogy kinai a telefon nem negativ jelzo:D

2018. dec. 21. 22:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Az lehet, csakhogy nem volt sehol feltüntetve semmilyen márka :D Lefordítottuk a hátlapján és az akkuján is a kínai írásokat, de semmi márkára utalót, az FCC ID jére se volt találat. Én innentől márka nélkülinek tekintem, ha van is nagyon titkolják
2018. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Fokuszaljunk a problema megoldasara😅

Egyebkent ha powerbankrol toltom nem tapasztalom ezf

2018. dec. 22. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!