Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Emagról érdemes okostelefont...

Emagról érdemes okostelefont rendelni?

Figyelt kérdés
Nem használtat árulnak, ugye?

2018. dec. 21. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Emagról érdemes okostelefont rendelni?"

Lássuk csak.

Ha ott azt, annyiért és azokkal a kondíciókkal árulják, amire szükséged van, akkor igen.

Minden más esetben nem.

Ha a vásárlástól számított 14 napon belül meggondolnád magad, törvény adta lehetőséged a vásárlástól való elállás. Ilyenkor a terméket sérülésmentesen, hiánytalan állapotban kell visszaszolgáltatni, hogy a pénzed visszakapd.

A rendelés átvételekor ha aláírod hogy sérülésmentesen vetted át és utána derül ki hogy gond van, ott lehet szívni rendesen, éppen ezért javaslom, hogy a futárnak felajánlott bankjegy fejében adjon pár perc lehetőséget arra, hogy legalább kivedd körbenézd és bekapcsold. Ha külsőleg rendben van és működik, onnan már nem lehet olyan nagy baj.

De ha aláírod a papírt, azzal jogilag elvágtál egy lehetőséget.

Ez bármely webáruház esetében érvényes.

Hogy ez az emag, vagy más, lényegtelen.

De hogy visszatérjünk, nem, nem árulnak használtat.

De megeshet, hogy egy ilyen visszaküldött, újracsomagolt termék kerül a kezeid közé, nyilván nem dobják a szemétre ha valaki visszaküldi. Általában lepucolgatják, és szépen az eredetivel megegyező módon visszacsomagolják. De használt készülék nem is fordul elő náluk. Ha valakinek pl. garis reklamációja van, azzal a szakszerviz foglalkozik, nem ott kezdik szétszedni a telót a webáruház raktárában a kartondobozok közt.

2018. dec. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Karàcsony kornyeken ne rendelj toluk mert majd csak januarban kapod meg. Velem ez tortent egyszer vettem onnan mobilt de mar nem vennék tobbet onnan. Mivel dragabban adjak mint mashol. Ezt azota tudom amiota ratalaltam az arukereso.hu meg az argep.hu oldalakra. Ezekre menj fel ird be milyen telefont akarsz es kiad egy csomo vebaruhazat te meg kivalasztod a legolcsobbat. Es nem hasznaltak a vebaruhazak csak ujakat arulnak garanciaval. Olyan mintha szemelyesen vasarolnal egy aruhazban.
2018. dec. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És a media marktból?
2018. dec. 22. 10:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Onnan egyszer rendeltunk ezt azt sose jott meg. Szemelyesen be kellett menni es megvasarolni. Mondom arukereso.hu menj oda es ird be milyen mobilt akarsz.
2018. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én tavaly rendeltem december 15-én és kb egy hét múlva megkaptam

nem volt probléma

2018. dec. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Es normalis helyrol rendeltem es 48 ora sem telt el mar meg is kaptam a telom.
2018. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a külföldi webáruházakkal gond lehet.
2018. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb termék túl van árazva, így akciósan is drágább mint máshol.

Mindig nézz utána az áraknak.

A noname cuccok tetű lassúak, nem érdemes megvenni.

2019. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!