Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe ejtettem a telefonom és...

Vízbe ejtettem a telefonom és nem kapcsol be lehet még rá esély?

Figyelt kérdés
Már több órája rizsbe van és letöröltem kívülről. Viszont 2-3dolgot csináltam amit azt olvastam hogy nem kellett volna: (hideg levegővel)de hajszárítóval szárítottam,többször is Megpróbáltam bekapcsolni és rá tettem a radiátorra rizzsel és Nélküle is. A hátlapját es az akkuját viszont nem lehet leszedni. Szerintetek van még rá esély hogy működik majd??

2018. dec. 23. 18:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hagyd száradni holnapig, akkor próbáld meg bekapcsolni. Én töltőt mostam meg, és idejekorán dugtam be, el is füstölt az egész.
2018. dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 szántóvető ***** válasza:
néhány óra az semmi.radiátoron kellett volna hagyni vagy 2 napig.és bekapcsolni is ráértél volna.
2018. dec. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Meg a langyos levegőt is nyomathatod rá. Csak ne legyen forró.
2018. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Szirty ***** válasza:
0%
Az akkut azonnal(!) ki kellett volna venni.
2018. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"A hátlapját es az akkuját viszont nem lehet leszedni."


Tapasztalatom szerint mindent leszed és kiszed a Youtube.

2018. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Utolsó: király ötlet, de a mai telefonok nagy részének (pl a kérdezőé és az enyém is ilyen) nem levehető a hátlapja. Kérdező: ha megcsinálod azokat a tanácsokat, amiket írtak, és még úgy sem kapcsol be, akkor én 27-én egy szervizben kezdenék.
2018. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#6


Nem értelek. Ha nem levehető, akkor nem levehető. Tehát szervizben sem levehető. Vagy mégis? De akkor levehető, nem?

Úgy látom, te sem érted.

Arra próbáltam célozni, hogy minden szétszedhető, ha rákeresel a Youtube-on és van egy kis kézügyességed, elárulják neked a titkát.


De azt sem tudod, milyen típusú. Nem látom itt leírva a telefon típusát.

2018. dec. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A nem levehető hátlap azt jelenti, hogy otthon nem fogod leszedni, csak szervizben, speciális eszközökkel. Amikor az előzö telefonomnál néztem akkumulátor-csere okán ajánlatokat (üveg hátlapos telefon volt), akkor még a szerviz is azt írta, hogy az esetleges károsodás (festék lepattogzás, üveg megrepedése) előfordulhat a javítás módszere miatt. Ergó otthon nem fogod tudni leszedni azt a nyomorult hátlapot.
2018. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Ergó otthon nem fogod tudni leszedni azt a nyomorult hátlapot."


Biztos vagy te ebben? Még a TV-szervizemben sem fog sikerülni? Ne röhögtess...

Te olyasmiről beszélsz, amit életedben soha nem próbáltál, de még csak videón sem nézted meg a módját, de még csak azt sem tudod, milyen típusról van szó.

Egy sablonszöveggel jössz nekem (a szakembernek), ami önmagában semmit nem jelent, a konkrét típus ismerete nélkül.

Képzeld, van olyan, amin észre sem veszed, hogy szét volt szedve, eBay-ről rendelhető pár dolláros eszközökkel elvégezhető a munka.

De ez a legjobb, amikor dilettánsok vitatkoznak a szakmabelivel, bírom az ilyet...

2018. dec. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A telefon típusa: Xiaomi Redmi 4x

A válaszokat köszönöm sokat segítettek mondjuk még mindig nem kapcsol be. Ami a hátlapját illeti,igen találtam youtubeon egy videót amibe benne van hogy lehet leszedni a hátlapját es kiszedni az akkut de én azt itthon biztos nem fogom tudni megcsinálni...

2018. dec. 24. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!