Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy j5 2017 es...

Ismeretlen977 kérdése:

Samsung galaxy j5 2017 es telefonom van. Az volna a problémám, hogy szoftverfrissitést csináltam a telefonra, és ezután a fényképezőm teljes beállitási funkciója megváltozot. Mit tehetnék hogy visszakapjam az alap beállitást?

Figyelt kérdés
2018. dec. 25. 15:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Hiába csináltam gyári adatok visszaállitását akkor sem kaptam vissza azt a kemera beállitást ami alapbol volt a telefonon.
2018. dec. 25. 15:44
 2/5 Alias Robi válasza:

Ugyan ez a probléma, ugyan ez a telefon.

Nem lehet visszaállítani. :/ De nem változott semmit, csak mas az elrendezés

2018. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem mintha más lenne a kamera minősge. Mert ugye az eredeti verizónál volt olyan hogy Önarckép mód, és volt olyan hogy szelfi mód. Most pedig csak Szelfi mód van, önarckép mód nincs. Pedig az önarcképmód nekem jobban tetszet.
2018. dec. 25. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem független, de semmi problémát nem tapasztaltam. Mi nem jó rajta?
2018. dec. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az önarcképnek jobb volt a minősge mint a szelfimódnak. De valahogy csak visszalehet állitani...

Semmi baj nemlett volna ha nemtöltöm le az új szoftvert a telefonra amit felkinált.

Lehet azt kéne visszaállitani az erdetit valahogy és visszaálna.

2018. dec. 25. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!