Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone8Plus telefonom egyik...

IPhone8Plus telefonom egyik hangszórója elromlott. (Pontosan a bal alsó) A telefon sajnos már párszor leesett de nem tapasztaltam utána problémát. Telekomról lett rendelve, március közepén tehát még garanciás. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Van egy Bluetooth-os hangszóróm azzal kiválóan működik. Úgy vettem észre,hogy gond van,hogy a fülhallgatómnak csak a fele szólt. És természetesen átalakítóval a többi jack dugós fülhallgatómmal sem működött. Karácsony után beruháznék egy Airpodsra,mivel Bluetoothos gondolom úgy lehetne rendesen zenét hallgatni.

De valahogy ennek ellenére is nyugtalanít a dolog. Nem tudom mit csináljak. A Telekomnál a garancia akkor érvényes ha gyári hibáról van szó,és szerintem ez nem az,mert kb November elejéig jó volt a hangszóró,tehát vmit én szúrhattam el,de fogalmam sincs mit.

Kicsit hosszúra sikerült,köszönöm ha valaki elolvassa és segít.



2018. dec. 25. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a garancia már nem garancia.

Elromlott, akkor elromlott. Ne emészd magad. Mielőtt vennél bármit is, előbb próbáld ki valahol, hogy tényleg megy-e a bluetooth-on rendesen a hang.

2018. dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most akkor a füles nem szól vagy a telefon?

A telo alján eleve nincs bal oldalon hangszóró , az csak mikrofon.

2018. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha párszor leesett, akkor miért kérdezed, mi lehet a baj? Már bocs, de ha fakezű vagy, vegyél rá rendes tokot, amitől mondjuk bumszli lesz és nem látszik majd, hogy ájfón, de traktorral is átmehetsz rajta, nem lesz baja.
2018. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A hangszóróm nem szól,de valóban elég hülyén fogalmaztam meg,szóval úgy írom inkább,hogy az alsó.

Kedves 3. Monilfoxos ütésálló tok van rajta,amit ha 3méterről leejtek se lesz baja a készüléknek, plusz iGlass üvegfólia. Úgy gondolom,hogy ennél több védelmet nem is lehetne alkalmazni. De szerintem nem a leejtés miatt lehet baja.

És köszönöm az eddigi válaszokat,ment a zöld kéz mindenkinek.

2018. dec. 27. 14:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

bal oldalt alul nincsen hangszóró az iphone 8 plusban.

Hangot hallhatsz fenti beszédhangszóróból, vagy a jobb alsó hangszóróból (csengőhangszóró). Bal oldalt mikrofon van, ahova szépen beszélsz telefonhíváskor.

2018. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5. pont ezen gondolkodtam h bal alul a mikrofon van

mégis hogy várja el h abból hang jöjjön ki xdxdxddx

de h értsed kérdező fiam

bal alul mikrofon

jobb alul hangszoró

felül ahonnét telefonáláskor hallod a másikat na abból is jön a zene ha kell

de a bal alsó az nem hangszoró hanem MIKROFON

2018. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!