Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megérné lecserélni...

Szerintetek megérné lecserélni androidot iPhone-ra? 🙂

Figyelt kérdés

2018. dec. 25. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Üres kérdés, mi a célod vele ?
2018. dec. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nemtudom.

szerinted hol van a power bankom? egy ideje keresm, de már nem találom.

2018. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt csak Te tudod kérdező.

Androidos mobilok között kismillió féle van, míg iPhone-ból, meg csak néhány.

2018. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy melyik rendszer tetszik neked jobban
2018. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ne engem akarjatok hülyének nézni a kérdésben direkt nincs benne hogy milyen android és milyen iphone aki esetleg lecserélte androidját iPhone-ra az kommenteljen ne ilyen völösleges szöveget nyomjatok ide
2018. dec. 26. 08:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Én lecsereltem azt vissza is.

A kérdés hogy mire használod. Ezek cél készülékek tehát azért veszed mert valamire használni akarod.

Nekem az iPhone nem jott be akksija se volt jobb ha leesett 3x annyi volt a javittatasa volt pár alkalmazás ami nem működött illetve fizetős volt, kocsiban hálózaton nem tudtam zenét hallgatni az itthoni gepemrol csak ha feltöltöttem az icloudba. Adott sok nyugot és semmi pluszt. De ha pl tárgyalni megyek kulfodre akkor kolléga iphonejet elviszem mert jobban néz ki mint egy vacak kínai telefon.

Így használatra nagy akksis olcsó Android van kibírja a napot ha terepen vagyok akkor is, autózás közben a home gepemrol zenét hallgatok sőt a kocsiban van Pandora kliens csak tiltva volt de androidon el tudom játszani hogy usaban vagyok így nativan kezeli a kocsi a Pandora rádiót, és tulkeppen minden megy az 5000res akksi meg hab a tortán .


De van akinek nem kell

2018. dec. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer érdemes, hogy kipróbáld milyen a hétköznapokban. Lehet neked jobban bejön. Ha eddig nem használtad ki az Android nyitottságából adódó és egyéb előnyeit, akkor az iPhone neked jobban fog tetszeni.
2018. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem mi nézünk hülyének , te állítod be magad annak
2018. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!