Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jelez állandóan üzenetet...

Miért jelez állandóan üzenetet a messenger amikor nincs?

Figyelt kérdés

Napok óta kiiktathatatlan a telefonomról (iphone6) a messengerben két darab üzenetjelzés. A számítógépen nem mutat semmit, nincsenek engedélykérések, nincsenek elvarratlan üzenetszálak, már megjelöltem mindent olvasottként, és akkor sem tűnik el a piros kis üzenet ikon miszerint van 2 db új üzenetem.

Akkor is látszik amikor a kezdőoldalra megyek, a bal alsó sarokban valamint akkor is amikor beszélgetek éppen valakivel, a bal fölsőben. Amikor pedig tényleg van üzenet akkor pedig rászámolja, ha van 3 üzenetem akkor 5-öt jelez.

Hogyan iktathatnám ki? Már minden létező dolgot végignyomkodtam.



2018. dec. 26. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Újraindítod a telt?
2018. dec. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megvolt :( frissítés is...
2018. dec. 26. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ez néha, egy-két nap után spontán abbahagyja (valójában talán akkor frissül automatikusan az app). Töröld az appot és töltsd le újra, még ennyit tudok hirtelen javasolni.
2018. dec. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom! Nekem ez most már legalább egy hete tart.
2018. dec. 26. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!