Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A8 Összes hátránya? Valaki...

A8 Összes hátránya? Valaki aki Samsung Galaxy A8at használ elmondaná miért nem ajánlja a telefont?

Figyelt kérdés

#Audi A8 #Samsung? Galaxy
2018. dec. 26. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem rendszeresen használtam, de volt alkalmam kipróbálni többször is.

Úgy igazán komolyabb problémába nem futottam bele átlag felhasználás közben, szépen tette a dolgát ahogy kell, a kijelző és a kamera is korrekt igazából.Egyedül a 32 GB alaptárhely tud kevés lenni, másba szerintem nem lehet belekötni.

Egyedül az ár ami húzós, nem nyújt többet mint egy Mi A2 mégis elég nagy az árrés.

2018. dec. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16gb-s iPhone 5s rol fogok atallni, sd kartya egy megvaltas lesz a tarhely nem zavar koszonom!
2018. dec. 27. 10:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Tesómnak van ilyen telefonja, de még csak 1 hónapja, úgyhogy hosszútávú tapasztalataink nincsenek. Néhányszor én is kipróbáltam, mit tud, szerintem nem rossz, tesóm se panaszkodik egyenlőre semmire. A hátránya - ahogy már előttem is írták - az ára, mert sokkal olcsóbban kapsz hasonló tudású Xiaomi-t vagy Meizu-t. Ez a két kínai márka, amit ebben a kategóriában érdemes megfontolni, a többit hanyagold!
2018. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom lehet az en hibam de nem szeretnek kinai telefont miota anyumank 2 honap alatt behalt az akkor flagship huawei p9e. Pedig o az a mikroszalas torlokendoben hordja a telefonjat fajta telefonfelhasznlano
2018. dec. 27. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden márkánál előfordulhatnak hibás darabok! Nekem speciel most egy Meizu telefonom van, másfél éves elmúlt és semmi gond nincs vele és nagyon jó áron vettem. Én is futottam már bele rossz kínai telefonba, de a mostanival semmi bajom nincs.
2018. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 guti73 válasza:
Nyár óta használom. Nem tapasztaltam, csa egy nagyon iciri-pici hibát. Az automata fényerőszabályozója NÉHA kikapcsol.De csak néha.A szervíz szerint egyedi hiba, nem tudnak mit kezdeni vele. Mivel nem zavaró így nem is nevezném hibának.Ezzel együtt az eddigi legjobb telóm, pedig aztán én már 1997 ota nyüstölöm öket, volt hogy évente háromat is!
2018. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szilágyi Bernadett válasza:

Én két sim kártyát használok. Korábbán emiatt volt egy Samsung S4 és egy Samsung S7 telefonom. Az S4-es elromlott, arra kerestem másik telefont, így lett az A8. Viszont mivel ez dual simes, így az S7-estől is megváltam, mondván legalább nem kell két telefont cipelnem. Az S7-hez képest nagy visszalépés. A fényképezője borzasztó lassú, gyerekeket fotózni alkalmatlan, mert minden kép bemozdulásos. Néha összegabalyodik a 2 sim miatt, van olyan hogy a másik fél hív, kicsörög nála, ehhez képest az én telefonom sem a hívást nem jelzi, sem nem fogadott hívásként nem jön róla sms, még újraindítás után sem.

Az S7-essel maximálisan meg voltam elégedve, igaz amikor vettem az volt épp az aktuális csúcskategória. Ugyanakkor ár-érték arányban már nem biztos, hogy megérné nekem S sorozatra beruházni, mert annyival azért nem rosszabb ez az A8, ha azt veszem, hogy harmadáron vettem egy S9-hez képest.

Szóval az én tapasztalatom, hogy vannak gyenge pontjai, de ár-érték arányban szerintem nem olyan rossz választás, ennél jobb csak olyan lett volna, ami sokkal többe kerül, de nem annyival több tudással.

2018. dec. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!